aktualizacja 

Ksiądz udzielał ślubu koledze z dzieciństwa. Nagle nie wytrzymał

192

Ksiądz David Moses udzielał ślubu swojemu przyjacielowi z dzieciństwa. Podczas ceremonii wspomniał, że pan młody zawsze bardziej podobał się dziewczynom. Stwierdził, że to idealny moment, aby się "zemścić".

Ksiądz udzielał ślubu koledze z dzieciństwa. Nagle nie wytrzymał
Ksiądz udzielił ślubu swojemu przyjacielowi z dzieciństwa (Twitter.com)

Trzeba przyznać, że niektórzy księża mają prawdziwy dar przemawiania i to właśnie dzięki nim ceremonia zaślubin staje się naprawdę wyjątkowa. Tacy duchowni potrafią wzruszyć lub rozbawić do łez parę młodą oraz ich najbliższych. Taki dar bez wątpienia charakteryzuje 28-letniego księdza Davida Mosesa. Mężczyzna pokazał szczególnie na co go stać podczas udzielania ślubu swojemu przyjacielowi z dzieciństwa Zachary’emu Harvey’owi. 

Ksiądz udzielił ślubu swojemu przyjacielowi

Dzięki temu, że ksiądz znał pana młodego od wielu lat, to wszystko, co mówił, było bardzo personalne, a ceremonia nabrała głębszego znaczenia. Zgromadzeni w kościele goście raz po raz śmiali się i wzruszali.

Lecz kilku wyznań, które padły ze strony księdza, na pewno się nie spodziewali. W trakcie mszy ks. David Moses powiedział, że pierwszego w swoim życiu ślubu udzielił siostrze Zachary’ego, Meagan, oraz jej mężowi Tylerowi. Wyznał jednocześnie, że kochał się w kobiecie od drugiej klasy, dodając, że to uczucie przeszło mu już na szczęście kilka miesięcy temu. 

Pan młody na chwilę stracił oddech

Ksiądz David Moses podczas ceremonii zdradził, że to właśnie Zachary w ich duecie zdecydowanie bardziej podobał się dziewczynom. Na potwierdzenie przytoczył nawet anegdotę.

Jak się okazuje, w liceum spotykał się z dziewczyną, która po miesiącu zerwała z nim, by móc spotykać się z Zacharym. Zażartował, że przyjaciel ukradł mu dziewczynę, a on od tego czasu planował swoją zemstę. Kontynuując żart, powiedział, że został księdzem, by 13 lat później móc zasabotować jego ślub. 

W rzeczywistości ksiądz David Moses był daleki od przeprowadzenia sabotażu. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze można zobaczyć, że twarz duchownego aż promienieje, ponieważ mógł udzielić ślubu tak bliskiej osobie. Również para młoda prawdopodobnie nie mogła wyobrazić sobie nikogo lepszego do tej roli. 

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Karolina Pisarek planuje już ślub: "Kościelny, ale w plenerze!"
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić