Karolina Banasiak| 
aktualizacja 

Leżała w szpitalu, gdy dostrzegła to. "Mrugał, ruszał się i rozglądał"

325

Australijka z Brisbane doświadczyła w tamtejszym szpitalu czegoś niezwykle przerażającego. Leżąc w szpitalnym łóżku w pewnym momencie zobaczyła, że coś spogląda na nią z kratki wentylacyjnej. Zdjęcie, które zrobiła, wzbudziło sporo kontrowersji, a "straszną twarz z poruszającymi się gałkami ocznymi" dostrzegli także inni internauci.

Leżała w szpitalu, gdy dostrzegła to. "Mrugał, ruszał się i rozglądał"
Pacjentka dostrzegła w otworze wentylacyjnym coś dziwnego (Australian Paranormal, Facebook)

Pacjentka australijskiego szpitala wyznała, że doświadczyła w czasie pobytu w placówce medycznej "czegoś okropnego". Jak twierdzi, w pewnym momencie dostrzegła w otworze wentylacyjnym niepokojący kształt. Miał spoglądać na nią i wykonywać dziwne ruchy.

Mrugał, ruszał się i rozglądał po pokoju. Raz tam był, innym razem nie. Czuła, że ​​coś na nią patrzy, ma ją cały czas na oku – powiedziała w rozmowie z 7news.com.au synowa kobiety Kitt Williams.

Czuła na sobie czyjś dotyk. W pokoju nikogo nie było

Kitt Williams zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione przez swoją teściową. Widać na nim kratkę wentylacyjną i znajdujący się za nią dziwny kształt. Pacjentka szpitala miała także czuć na sobie czyjś dotyk, mimo że w pokoju była całkiem sama.

Myślała, że pielęgniarki przychodzą, żeby sprawdzić jej stan, bo czuła, jak ktoś ją dotyka. Jednak w sali nikogo nie było – relacjonowała synowa kobiety.

Sfotografowała przerażające zjawisko. Internauci podzieleni

Opowieść podzieliła internautów. Wielu z nich sądzi, że to, czego doznała pacjentka szpitala, wynika po prostu z osamotnienia. Jedna z nich zauważyła, że to, co widziała pacjentka szpitala w Brisbane, może być częścią systemu wentylacji.

Jako ktoś, kto spędził dużo czasu w szpitalach, wiem, że większość otworów wentylacyjnych ma w środku taką srebrną rurkę wentylacyjną, która wielu osobom na pierwszy rzut oka przypomina palce lub twarz mężczyzny – napisała.

Inna komentująca osoba była z kolei zdania, że w otworze wentylacyjnym krył się opos.

Obejrzyj także: Sezon grillowy przyciągnął nietypowego gościa

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić