Mały szef kuchni z TikToka. Uroczy maluch podbija serca internautów

16

Często wspomina się o tzw. cudownych dzieciach, które wykazują niezwykłe talenty w różnych dziedzinach. Mowa zarówno o artystycznych smykałkach, jak i bardziej praktycznych umiejętnościach, np. o gotowaniu. Jednym z prawdziwych gwiazdorów TikToka okazuje się Ilirian Kameraj, który ma zaledwie 3 lata, a już potrafi wyczarować mnóstwo smakowitych potraw. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Mały szef kuchni z TikToka. Uroczy maluch podbija serca internautów
3-letni Ilirian uwielbia gotować. (Instagram.com @ilirian_cooks)

Dzieci, które mają olbrzymi talent, są chętnie oglądane przez innych z powodu ich wrodzonego talentu. Wiele programów promuje młodych uczestników, ale równie dobrą platformą, która wspomaga rozsławienie czyjegoś imienia, jest coraz popularniejszy TikTok, na którym możemy obejrzeć krótkie i zabawne filmiki.

Młody następca Gordona Ramsaya?

Ilirian Kameraj niewątpliwie należy do grona niezwykłych dzieci, które szybko zyskały uznanie wśród innych użytkowników TikToka. Maluch, choć ma 3 lata, podbił serca internautów swoimi przepisami kulinarnymi, które często są oglądane przez setki tysięcy obserwatorów.

Chłopiec został zauważony przez osoby, które znają się na gotowaniu i także dzielą się swoją pasją w sieci. Filmiki z udziałem 3-latka doczekały się wielu wyświetleń oraz zostały udostępnione przez szereg portali internetowych. Ilirian mimo bardzo młodego wieku zdążył już opanować kilka trudnych do przygotowania potraw, które często bywają problematyczne dla dorosłych kucharzy. Stał się prawdziwym ekspertem, a jego fenomen cały czas się rozwija.

Szczególnie jedno nagranie okazało się bardzo popularne. Chodzi mianowicie o przepis Gordona Ramsaya na wołowinę Wellington, która jest bardzo skomplikowana w przygotowaniu. Jednak chłopiec bez problemu odtworzył przepis i postępował zgodnie ze wskazówkami podanymi przez brytyjskiego szefa kuchni. Filmik obejrzało aż 11 milionów ludzi!

Wszystkie dostępne filmiki na koncie chłopca są krótki, zabawne i naprawdę urocze – szczególnie gdy dodamy do nich spontaniczne reakcje 3-latka. Matka chłopca udzieliła w zeszłym roku wywiadu dla magazynu "Today", w którym wyjaśniła, że jej syn zaczął gotować i piec mając niecałe 2 lata. Obecnie kanał na TikToku obserwuje 3,3 miliona osób, ale użytkowników wciąż przybywa.

Wiele osób nie ma wątpliwości – na ich oczach rośnie konkurencja dla samego Gordona Ramsaya.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ptasie mleczko. Domowa wersja pysznego deseru
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić