Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Na wesele wydała oszczędności życia. Po skandalu liczyła na przeprosiny

6

Kallum Norton od czterech lat był w związku z Kayley Stead. Para mieszkała razem i planowała ślub. Młody policjant wybrał jednak karierę i na kilka godzin przed ślubem porzucił 27-latkę, łamiąc jej przy tym serce. Ostatecznie odmówił nawet przeproszenia kobiety.

Na wesele wydała oszczędności życia. Po skandalu liczyła na przeprosiny
Kayley podczas swojego wieczoru panieńskiego (Facebook)

Kallum Norton mieszkał ze swoją narzeczoną, kasjerką Kayley Stead w Swansea w Walii. Para była ze sobą od czterech lat i niedawno mieli się pobrać. 24-letni aspirujący policjant porzucił jednak swoją na kilka godzin przed ceremonią.

Została z niczym

Niedoszły małżonek nie liczył się z faktem, że na uroczystość jego partnerka wydała 12 tys. funtów (niemal 64 tys. zł), co było oszczędnościami jej życia, o jej uczuciach nie wspominając.

Szybko okazało się, co było przyczyną nagłej zmiany decyzji. Mężczyzna został przyjęty do policji w Gwincie, gdzie przechodził szkolenie, które ukończył niedługo przed ślubem.

W nocy przed ceremonią przebywał w przyczepie kempingowej w pobliżu miejsca, w którym odbywał się ślub. Miał wymknąć się wczesnym rankiem.

O tym, że chłopak się nie pojawi miał poinformować 27-latkę ojciec mężczyzny. Przez telefon. Młoda kasjerka jednak się nie poddała, przyjęcie odbyło się zgodnie z planem, a ona sama uznała, że to, co się wydarzyło nie jest porażką, a zwycięstwem. Od eks-partnera oczekiwała jednak przeprosin.

Nie oczekuję niczego, ale jak się coś robi, to trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny - mówiła, jak podaje "The Mirror".

Teraz Kayley mieszka sama, na miesiąc miodowy nie pojechała. Z perspektywy czasu twierdzi jednak, że pogodziła się z tym, co się stało.

Próbowałam się z nim skontaktować, ale to nic nie dało. Nie rozumiem, czemu nic nie odpowiedział. I tak już za późno - skwitowała niedoszła małżonka.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić