Polka zrobiła "tureckie zęby". Nie uwierzysz, ile na to wydała

485

Młoda Polka postawiła wszystko na jedną kartę. Paulina wybrała się do Turcji po nowe zęby. Ta przyjemność kosztowała ją ponad 26 tys. zł. Jednak, jak sama przyznaje, nie żałuje swojej decyzji. Wreszcie cieszy się "beztroskim życiem bez żadnych kompleksów".

Polka zrobiła "tureckie zęby". Nie uwierzysz, ile na to wydała
Polka zrobiła sobie "tureckie zęby". Jest zachwycona efektami (TikTok)

Paulina prowadzi konto na TikToku, gdzie internauci mogą kojarzyć ją jako "PaulynBeauty". Ma też profil na Instagramie. Niedawno w mediach społecznościowych podzieliła się zaskakującą informacją na temat własnego uzębienia. Ujawniła, że zdecydowała się na zabieg zainstalowania "tureckich zębów".

Była w Turcji. Twierdzi, że ma "hollywoodzki uśmiech"

Cel wycieczki był jeden. - Lecę do Turcji zrobić sobie zęby, zębaki, zgryziaki, zębunie - tak optymistycznie rozpoczęła Paulina najnowszy filmik na TikToku. Następnie na nagraniu pokazała ujęcia z hotelu, gdzie nocowała wraz z koleżanką. Wyjaśniła również, że jedzenie oraz taksówkę miały wliczone w cenę podróży z zabiegiem.

Klinika, którą wybrałam, była przepiękna i naprawdę bardzo się mną opiekowali - zaznaczyła influencerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Dlaczego niektórzy mają żółte zęby, a inni białe? Co zrobić, by mieć hollywoodzki uśmiech?

W dalszej części wideo dokładnie zrelacjonowała, jak przebiegał u niej proces założenia koron. Otóż cała metamorfoza trwała siedem dni. Na ten czas Paulina musiała rzucić palenie. Na początku spiłowano kobiecie wszystkie naturalne zęby, co zajęło aż pięć godzin. Dwa z nich wyleczono kanałowo.

Następnie wykonano jej tymczasowe zęby, co wymagało przymiarki, a potem nałożono te ostateczne. Jednak w tym momencie Paulina zdecydowała się zmienić je na ton nieco ciemniejszy, aby nie wyglądały zbyt biało i sztucznie.

Choć sama zainteresowana jest zachwycona efektami, to spotkała się z ogromną krytyką ze strony użytkowników TikToka. Nie zostawili na niej suchej nitki. Poniżej zamieszczamy tylko część z komentarzy, jakie pojawiły się pod jej filmem.

Klawiatura od fortepianu - pisała pewna internautka.
Ile dałaś? Bo biel cersanitu w budowlanym już od 400 zł jest dostępna. Dramat - dodała kolejna osoba.
Może na początku to wygląda dobrze, ale z czasem dziąsła się obniżają, porcelana się kruszy, nieprzyjemny zapach spod koron i ogólnie same problemy - tłumaczyła inna komentująca.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

A co wy sądzicie o "tureckich zębach"? Czekamy na wasze opinie w komentarzach.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić