Zbliżenie na biust wywołało burzę. To zarzucają jej internauci

51

Pewna kobieta zdecydowała się utrzeć nosa wszystkim hejterom na TikToku. W tym celu nagrała specjalny filmik i zamieściła go w mediach społecznościowych. Podkreśliła, że bez względu na opinie, będzie nadal dumnie prezentować swe kobiece walory. Twierdzi, że ma rzadko spotykane "niezwykłe proporcje ciała", czyli jednocześnie duże piersi i wąską talię.

Zbliżenie na biust wywołało burzę. To zarzucają jej internauci
Kobieta uważa, że ma piękne proporcje ciała (Pixabay(5460160), TikTok)

25-latka od dawna powadzi konto na TikToku. Użytkownicy platformy mogą kojarzyć ją jako "Hitthatnainai". Kobieta chętnie dzieli się filmikami, w których bez żadnego skrępowania opowiada, jak żyje jej się na co dzień z dużym biustem. Obserwuje ją już około 40 tys. internautów.

Nagrała wideo o swojej figurze. Piersi i talię uważa za niezwykłe

W jednym z nagrań na TikToku 25-latka prezentuje odbiorcom proporcje własnego ciała. Jak uważa, takie wymiary są rzadko spotykane. Podkreśla na swoim przykładzie, że nie każda kobieta z dużym biustem ma jednocześnie nadwagę.

Tiktokerka ubrana w czerwoną bluzkę z dużym dekoltem w pierwszych sekundach wideo pozuje bardzo blisko kamery. To sprawia, że początkowo widać tylko jej piersi i... nic więcej. Jednak chwilę później oddala się od obiektywu i dumnie wskazuje rękami na wąską talię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Statyny nie tylko na wysoki cholesterol. Pomogą też kobietom z rakiem piersi

Do nagrania 25-latka dodała opis, stanowiący odpowiedź dla ciekawskich fanów. - I nie, nie mam OF (profilu na OnlyFans - przyp. red.) - napisała. Wspomniany OF to znana platforma, gdzie użytkownicy mogą sprzedawać np. swoje intymne zdjęcia.

Wideo wyświetlono ponad 80 tys. razy. Zebrało przeszło 9 tys. polubień. Internauci chętnie komentują filmik. Część z nich jednak nie zostawia suchej nitki na tiktokerce. Obserwatorzy nie rozumieją, w jakim celu młoda kobieta podzieliła się tą informacją. Zarzucają influencerce, że chce zabłysnąć.

Nie wiem, dlaczego zamieściłaś taki filmik. A na dodatek wściekasz się na komentarze - pisała z wyrzutem pewna osoba.

Wśród negatywnych opinii jedna z kobiet zwróciła też uwagę, że taka wąska talia i duże piersi to spory problem, by znaleźć odpowiednie ciuchy. - Mamy te same rozmiary. Czuję twój ból, doświadczam go, próbując znaleźć ubrania - wyjaśniła komentująca.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić