Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Niezwykłe podziękowanie. Kurier nie mógł powstrzymać łez

29

Kurier UPS Anthony Gaskin od 16 lat dostarcza paczki w Chester w stanie Wirginia w USA. Mieszkańcy postanowili podziękować mu za jego codzienną pracę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Niezwykłe podziękowanie. Kurier nie mógł powstrzymać łez
Mieszkańcy podziękowali kurierowi za jego pracę (YouTube)

Anthony Gaskin od 16 lat jest kurierem UPS. Mieszkańcy, do których dowozi paczki, bardzo go lubią i są mu szczególnie wdzięczni za jego ciężką pracę podczas pandemii koronawirusa, dlatego postanowili mu podziękować.

Setki mieszkańców wyszło na zewnątrz i biło brawo, gdy Gaskin przejeżdżał obok ich domów. Niektórzy trąbili klaksonami samochodów, inni dzwonili dzwonkami w rowerach lub trzymali własnoręcznie zrobione transparenty.

Wciąż był podnoszącą na duchu, pozytywną, ciepłą i troskliwą osobą i częścią naszego życia, nawet bez wchodzenia do naszych domów. Sprawił, że wszystko stało się bardziej normalne - powiedziała Patty Friedman, która zorganizowała wydarzenie.
Chciałam mu osobiście podziękować za to, jak bardzo pomógł mi poczuć się mile widzianą, kiedy wprowadziłam się w czasie pandemii. Czułam się strasznie samotna, a on zawsze był główną atrakcją mojego dnia. Wspomnienie o tym kilku osobom i odpowiedź, jaką otrzymałam, to wszystko, czego potrzebowałam, aby wiedzieć, że nie jestem sama - dodała.

Anthony Gaskin był w szoku, gdy zobaczył, co zrobili dla niego mieszkańcy. Nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Na miejscu byli obecni również jego przełożeni, którzy wręczyli mu kosz z prezentami.

Na początku nie byłem do końca pewien, co się dzieje. Prawdę mówiąc, nie jestem przyzwyczajony do tego rodzaju uwagi, więc to była totalna niespodzianka. Byłem w szoku. Moje serce było uszczęśliwione - skomentował mężczyzna.

Zobacz także: Upominek dla kuriera. Nagranie stało się hitem

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić