Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Odmówiła bezwstydnej cioci. Panna młoda oburzona prośbą chrzestnej

157

Pewna kobieta postanowiła wystąpić do swojej chrześnicy z nietypową prośbą. Zapytała ją, czy może połączyć jej wesele z urodzinami syna. "Czy miała dobre intencje? Nie! Czy to był zły pomysł? Zdecydowanie" - stwierdziła kobieta, która odmówiła bezwstydnej cioci.

Odmówiła bezwstydnej cioci. Panna młoda oburzona prośbą chrzestnej
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Coraz więcej par decyduje się na wesele bez dzieci. Niektórzy mówią o chwilowym trendzie, jednak państwo młodzi mówią raczej o względach bezpieczeństwa i niższych kosztach.

To jednak generuje spore problemy w rodzinie. Niektórzy uważają, że to deprymuje najmłodszych członków rodziny, a inni z kolei nie mają z kim zostawić maluchów na całą noc albo i kolejny dzień, jeśli w grę wchodzą również poprawiny.

Swoimi przemyśleniami dzielą się często na forach internetowych. Jednym z nich jest Reddit. Tam ostatnio pojawiła się historia kobiety oburzonej prośbą swojej cioci. Dotyczyła połączenia uroczystości weselnych z imprezą na cześć jej syna.

Ja rozumiem, że matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej i oprócz naszego wesela, myśli także o jego urodzinach. Jednak to nasz dzień. Jej dziecko może mieć przyjęcie w innym dniu. I ten dzień w żadnym wypadku nie powinien być czyimś ślubem i weselem. Nie i koniec. To chore! - napisała panna młoda.
Czy miała dobre intencje? Nie! Czy to był zły pomysł? Zdecydowanie - dodała.

Internauci byli oburzeni. - Trzeba było powiedzieć, że to świetny pomysł, ale kosztami dzielicie się po równo - podśmiewali się.

Panna młoda na szczęście nie wzięła do siebie nietypowej prośby swojej cioci. Uznała, że takie rzeczy trzeba przyjmować z uśmiechem na ustach. Dodała, że ma zbyt dużo spraw do załatwiania w związku z weselem, że nie ma czasu na przejmowanie się. Nie wyjawiła, jak na odmowę zareagowała jej matka chrzestna.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić