Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska| 

Córkę tej pary okrzyknięto najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Jej uroda jest zniewalająca

381

Ma zaledwie 6 lat, a już otrzymała tytuł "najpiękniejszej". Córka rosyjskiej modelki Ksenii Biełusowej i jej partnera, piłkarza Ugo Ukah, ma urodę, która zachwyca niejedną osobę. Mieszanka genów pary sprawiła, że dziewczynka jest wyjątkowo piękna.

Córkę tej pary okrzyknięto najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Jej uroda jest zniewalająca
(Instagram)

Takiej urody z pewnością można tylko pozazdrościć. Ciemna oprawa brązowych oczu, niezwykle delikatne, ale charakterystyczne rysy twarzy. 6-letnia Vivienne otrzymała niedawno tytuł najpiękniejszego dziecka na świecie. I nie powinno to nikogo dziwić, bo dziewczynka przejęła od swoich rodziców Ksenii i Ugo wszystko to, co najlepsze.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie

6-letnia Vivienne jest owocem związku 34-letniej modelki Ksenii Biełusowej i 37-letniego Ugo Ukah. Modelka ma alabastrową skórę i długie, blond włosy, a Ukah  przyciąga wzrok ciemnym kolorem skóry i pełnymi ustami. To sprawiło, że córka pary jest wyjątkowo pięknym dzieckiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Vivienne Ukah-Biełousowa ma ciemniejszą barwę skóry, brązowe oczy oraz kształt i kolor ust po tacie. Została uznana za najpiękniejsze dziecko na świecie, a wiele osób twierdzi, że już za kilka lat stanie się nastolatką, na którą każdy będzie zwracał uwagę.

Zdjęciami dziewczynki zachwyca się tysiące użytkowników na Instagramie, gdzie jej mama prowadzi jej oficjalne konto. Tam możemy zobaczyć, jak dziewczynka zmienia się niemal z dnia na dzień.

Ona także otrzymała tytuł "najpiękniejszej"

W 2007 roku o Thylane Blondeau mówił cały świat. Wtedy to ona była "najpiękniejszą dziewczynką na świecie", a świat mody i najpopularniejsi projektanci walczyli, aby pojawiła się w ich kampaniach. Tym sposobem już jako kilkulatka współpracowała z Dolce & Gabbana czy L'Oreal Paris i wystąpiła w kontrowersyjnej sesji dla "Vogue'a".

Dziś Thylane ma 21 lat, a jej popularność wciąż rośnie. Kilkukrotnie trafiła do zestawienia "100 najpiękniejszych twarzy" magazynu "TC Candler", ma za sobą także role filmowe. Francuzka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje zarówno swoje życie prywatne, jak i zawodowe. Na Instagramie obserwują ją ponad 4 mln osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Zobacz także: Najpiękniejsza 4-latka świata. Zobacz, jak wygląda dziś
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić