Maja Budka| 

Ona ma 62 lata, on 25. Świętowali pierwszą rocznicę ślubu

64

Cheryl McGregor i Quran McCain to popularna internetowa para. Wspólnie prowadzą konto na TikToku, które nazywa się "King quran". Zakochani nie zyskali jednak sławy za sprawą ciekawych czy unikatowych treści, jakie wrzucają do sieci. Największe zainteresowanie obserwatorów przyciąga… ich różnica wieku.

Ona ma 62 lata, on 25. Świętowali pierwszą rocznicę ślubu
Cheryl i Quran starają się o dziecko mimo 37-letniej różnicy wieku (TikTok)

Młodszy o 37 lat Quran i jego dojrzalsza partnerka świętowali niedawno swoją pierwszą rocznicę ślubu. Mimo że na co dzień muszą zmagać się z internetowymi trollami i hejterami, nie ukrywają faktu, że starają się o dziecko.

Quran i Cheryl – małżeństwo mimo 37 lat różnicy

Cheryl McGregor to matka siedmiorga dzieci. Fakt ten, jak również 37 lat dzielących ją z mężem, nie przeszkadzają parze w planowaniu i powiększaniu rodziny. Quran i Cheryl poznali się w 2012 roku, pracując wspólnie w restauracji z fast foodami. Mężczyzna miał wtedy zaledwie 15 lat. Stracili kontakt na kilka lat, jednak spotkali się ponownie w 2020 roku. Para zbliżyła się do siebie i ostatecznie ich związek przerodził się w romantyczną relację. Jak wspominają, między nimi od razu zaiskrzyło. Oficjalnie zaczęli być ze sobą w kwietniu.

Cheryl nie ukrywa, że Quran to miłość jej życia. Para wzięła ślub niedługo później, bo 3 września 2021 roku, co wywołało burzę w internecie. Niewielka ceremonia była transmitowana na żywo na TikToku. Mieszkają razem w USA w stanie Georgia.

Kontrowersyjna para z TikToka

Para szybko zaczęła wspólnie nagrywać na TikToku popularne trendy, humorystyczne filmiki czy momenty z ich życia codziennego. Na krótkich nagraniach dzielą się także swoim doświadczeniem bycia w międzypokoleniowym związku. Mimo że Quran i Cheryl zebrali wokół siebie dużą liczbę hejterów, którzy nie wierzą w prawdziwość ich uczuć, mąż i żona sprawiają wrażenie naprawdę zakochanych i szczęśliwych. Starsza o 37 lat kobieta jest równie energiczna co jej młodszy małżonek.

Cheryl nie przeszkadza fakt, że jej mąż mógłby być jej synem, a Quranowi nie przeszkadza wiek, a także wygląd partnerki. Quran przyznał się nawet, że stracił dziewictwo w wieku 23 lat właśnie ze swoją żoną. Małżeństwo nie wstydzi się dzielić wrażeniami ze swojego życia seksualnego, które ich zdaniem jest bardzo bogate i urozmaicone.

Konto "King quran na TikToku obserwuje obecnie prawie 3 miliony osób. Na Instagramie mają prawie 10 tys. obserwatorów. Muszą się jednak mierzyć z dużą krytyką i sarkazmem ze strony obserwatorów.

62-letnia kobieta i jej 25-letni mąż planują powiększyć rodzinę

Cheryl ma już siedmioro dzieci z poprzednich związków, a także 17 wnuków. Razem z Quran stwierdzili jednak, że zasługują na własne dzieci. Para wspólnie starała się o dziecko, jednak ze względu na wiek Cheryl było to mocno utrudnione. Planują więc macierzyństwo zastępcze lub adopcję. Poszukiwania surogatki zakończyły się szczęśliwie po kilku miesiącach, o czym para poinformowała fanów przy pomocy tanecznego TikToka. Narodziny pierwszego dziecka pary zaplanowano na późną wiosnę 2023 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić