aktualizacja 

Para młoda nie wierzyła. To naprawdę wydarzyło się w trakcie ich ślubu!

7

Kamery na jednym ze ślubów w Stanach Zjednoczonych uchwyciły niesamowity moment. Podczas gdy para młoda składa małżeńską przysięgę, to na drugim brzegu jeziora niedźwiedź zabijał łosia. Wideo zdobyło ogromną popularność na TikToku.

Para młoda nie wierzyła. To naprawdę wydarzyło się w trakcie ich ślubu!
Reakcja panny młodej mówiła sama za siebie (TikTok)

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu człowieka. Pary młode zazwyczaj stają na głowie, aby wyjątkowa uroczystość była dopięta na ostatni guzik, a goście bawili się jak najlepiej. Często na tego typu imprezach obecny jest fotograf oraz kamerzysta, dzięki czemu każdy mniej lub bardziej wyjątkowy moment jest utrwalony na długie lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klapa ludzi Morawieckiego? "To postępująca erozja"

Coraz bardziej popularne stają się zaślubiny poza kościołem. Ceremonie odbywają się w rozmaitych miejscach, takich jak m.in. plaże, czy pomosty. Właśnie na swego rodzaju molo sakramentalne "tak" powiedziała sobie para Amerykanów. Goście wraz z mistrzem ceremonii zgromadzili się w malowniczej okolicy nad jeziorem otoczonej pięknymi lasami. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W trakcie ślubu doszło do niecodziennej sytuacji. Nagle zarówno goście, jak i para młoda zwrócili uwagę, że na drugim brzegu jeziora doszło do bardzo brutalnej sceny. Kiedy zakochani przysięgali sobie miłość, to niedźwiedź brunatny dopadł łosia. Zwierzę nie miało szans z drapieżnikiem i pozbawiło go życia w czasie trwania uroczystej ceremonii. Niezwykły moment został uchwycony przez osobę, która nagrywała wydarzenie kamerą.

Ponad 30 milionów wyświetleń

Wideo zostało opublikowane przez autora na TikToku. Filmowiec wyczuł, że materiał ma ogromny potencjał na karierę w mediach społecznościowych. W zaledwie dobę filmik wyświetlono ponad 32,6 miliona razy. Internauci z całego świata byli pod wrażeniem, że twórcy udało się nagrać brutalną scenę.

Marzenie zobaczyć łosia i niedźwiedzia - napisał internauta z Polski.
Niedźwiedź nie chciał czekać, aż podadzą kolację - zażartował komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić