Pies został bohaterem dziewczynki. Wideo podbiło serca internautów

30

W sieci pojawiło się nagranie, które rozczuliło tysiące internautów. Pies rasy husky uspokoił dziewczynkę wystraszoną dźwiękami odkurzacza. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies został bohaterem dziewczynki. Wideo podbiło serca internautów
Dziewczynka pobiegła do psa (YouTube)

Odkurzacz potrafi być wrogiem zarówno dzieci, jak i psów. Charakterystyczne odgłosy, które wydaje to urządzenie, mogą powodować przerażenie i histerię zarówno u najmłodszych, jak i czworonogów. Na szczęście na niektórych pupilach dźwięki te nie robią większego wrażenia, co potwierdza pewne nagranie z sieci.

Na wideo widać, jak dziewczynka wystraszyła się dźwięku odkurzacza. Niezwłocznie rzuciła się do ucieczki przed odgłosami urządzenia i skierowała swoje kroki w kierunku ukochanego psa rasy husky. Kiedy znalazła się obok niego, mocno go przytuliła, dzięki czemu poczuła się bezpiecznie. Zwierzę było najwidoczniej świadome przerażenia dziecka, dlatego zachowało stoicki spokój.

Wideo zyskało w sieci wielką popularność. Obejrzało je aż 113 milionów osób. Internauci nie ukrywali podziwu dla zachowania czworonoga. Zapewne głośny dźwięk odkurzacza nie był dla niego również komfortowy, a pomimo to nie dał po sobie poznać strachu.

Niektórzy podkreślili, że odwaga psa była spowodowana jego wewnętrzną potrzebą uspokojenia dziewczynki.

Zobacz także: Baby scared of vacuum runs to dog for protection
Zobacz także: Majątek rodzin polityków powinien zostać upubliczniony? "Nie miałbym z tym problemu"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić