Pijany świadek wyznał miłość pannie młodej. Niewiarygodne, co było dalej

59

Świadek, najlepszy przyjaciel pana młodego, wyznał miłość pannie młodej w swoim przemówieniu podczas jej pierwszego wesela. Przy 200 gościach powiedział, że "zawsze ją kochał" i podkreślił, że od kiedy ją poznał, "wiedział, że musi być jego". Oto jak skończyła się ta historia.

Pijany świadek wyznał miłość pannie młodej. Niewiarygodne, co było dalej
Świadek wyznał miłość pannie młodej podczas przemowy ślubnej (Getty Images, Nerida McMurray Photography)

Desiree poznała Bryanta w liceum. Jak czytamy w "Daily Mail", dziewczyna miała już wtedy chłopaka - była związana ze swoim przyszłym pierwszym mężem. Opowiedziała mu o Bryancie ze swojej klasy, podkreślała, że jest niezwykle zabawny. Później zaproponowała, żeby spotkali się we trójkę. Tak zaczęła się ich wieloletnia przyjaźń.

"Bryant i mój były mąż zostali najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko robili razem" - komentuje Desiree w "Daily Mail".

Desiree opowiada, że nigdy nie czuła do Bryanta nic oprócz przyjaźni. Umawiała go nawet na randki, ponieważ miał pecha w miłości. Sama była szczęśliwa ze swoim chłopakiem, z którym ostatecznie się zaręczyła.

Świadek wyznał miłość pannie młodej podczas przemówienia na weselu

Jak opisuje Desiree, Bryant, który był ich świadkiem, w dniu ślubu był pijany. Pojawił się w domu jej rodziców, niedługo po tym, kiedy przyszła panna młoda skończyła się szykować.

Powiedział, że wyglądam pięknie. Nigdy nawet przez moment nie patrzył na mnie w ten sposób - wspomina Desiree. Kobieta jednak niczego się nie spodziewała, myślała, że po prostu jest dla niej miły.

Podczas wesela pijany świadek wygłosił przemowę. "Pamiętam, że w pierwszej chwili, w której zobaczyłem Desiree, pokochałem ją. Zakochałem się w niej. Wiedziałem, że musi być moja. Myślałem, że jest najpiękniejszą osobą, jaką kiedykolwiek widziałem" - mówił Bryant.

Podkreślił także, że gdy dowiedział się, że Desiree ma chłopaka, pomyślał, że musi znaleźć sposób, aby ją zdobyć. Później jednak zaprzyjaźnili się.

"Wtedy powiedział tylko, że kocha nas oboje" - opowiedziała kobieta.

Para wzięła ślub i ma dziś czwórkę dzieci

Małżeństwo Desiree szybko się rozpadło. Para rozwiodła się ze sobą po niespełna roku. Bryant zaoferował jej duże wsparcie. Wkrótce zbliżyli się do siebie i zaczęli być razem. Po roku związku kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży. Pobrali się.

"Zawsze chciałem się z tobą ożenić i to nie z powodu dziecka" - mówił Bryant. Dzisiaj mają czwórkę dzieci i uwielbiają być rodzicami, chociaż "dwudziestoletnia Desiree nie pomyślałaby, że może być mamą czwórki dzieci" - mówi dla "Daily Mail".

Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić