aktualizacja 

Pozwala dzieciom przeklinać. Oburzonym mówi: "Spójrzmy prawdzie w oczy"

8

Casara jest popularną influencerką i zarazem matką czworga dzieci. Jedna z metod wychowawczych, które stosuje, wywołała burzę wśród internautów i ściągnęła na Amerykankę falę krytyki. Powód? Uważa, że nie ma nic złego w tym, aby jej pociechy przeklinały.

Pozwala dzieciom przeklinać. Oburzonym mówi: "Spójrzmy prawdzie w oczy"
Influencerka i mama czworga dzieci pozwala swoim pociechom przeklinać. Internauci ostro ją krytykują (TikTok, CASARANJUAN)

Casara chętnie opowiada o swoich dzieciach w mediach społecznościowych. Amerykanka dzieli się z internautami metodami wychowawczymi, jakie wykorzystuje w procesie wychowywania czworga maluchów. Jednak nie zawsze spotykają się one z aprobatą innych tiktokerów.

Pozwala swoim dzieciom przeklinać. Matka ostro skrytykowana

Na jednym z filmików influencerka przyznała, że nie zabrania dzieciom przeklinać — nawet w obecności swojej i partnera. Jak tłumaczy, w ten sposób uczą się one, których wulgarnych wyrażeń wolno im używać, a które mogą być obraźliwe dla innych. Uważa, że dzięki temu w rodzinie panują "otwarte i szczere" relacje.

Wiedzą, kiedy mogą przeklinać, jak mogą przeklinać i do kogo mogą przeklinać — i wolno im przeklinać. Jeśli uważasz, że najgorszą rzeczą, jaką może zrobić twoje dziecko, jest zaczęcie przeklinać, to czekają cię kolejne zdumienia — argumentowała Casara na TikToku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jak tłumaczy Casara, dzięki takiej otwartości chce upewnić dzieci w tym, że mogą się do niej zwrócić i zaufać w każdych okolicznościach. Na przykład — kiedy wyjdą ze znajomymi do klubu i wypiją za dużo alkoholu, nie będą wstydziły się zadzwonić do mamy i poprosić o zabranie do domu.

Spójrzmy prawdzie w oczy — presja ze strony rówieśników jest faktem, a dzieci nie mogą się uczyć, jeżeli nie popełnią błędów lub nie zrobią czegoś, czego nie powinny zrobić — tłumaczyła Casara na TikToku.

Największe kontrowersje wśród internautów wywołało stanowisko influencerki w kwestii przeklinania przez dzieci. Internauci podzielili się na dwa obozy, a sam materiał, opublikowany w serwisie TikTok, zebrał ponad 1,7 mln wyświetleń. Sama Casara była zmuszona wielokrotnie precyzować w komentarzach, które zachowania pociech uważa za niedopuszczalne, a kiedy może "przymknąć oko" na ich wulgarny język.

Zobacz także: Zobacz też: Lil Masti żałuje bycia Seksmasterką?
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić