aktualizacja 

Prosty test psychologiczny robi furorę. Wskaże twój stan psychiczny

49

Jesteś szczęśliwy i spełniony, czy przeżywasz obecnie trudności w relacjach z partnerem bądź przyjaciółmi? Odpowiedź może dać ten test. Wystarczy, że spojrzysz na niego i odpowiesz na proste pytanie: co widzisz na obrazku?

Prosty test psychologiczny robi furorę. Wskaże twój stan psychiczny
Grafika, która pomaga zrozumieć uczucia (TikTok, @brightside.official)

Psychotesty cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza te, które za pomocą obrazów pozwalają na trafne opisanie uczuć oraz emocji. Osoby wykonujące psychologiczne testy często przyznają, że więcej dowiedziały się o sobie i tym, co właśnie odczuwają.

Na profilu brighside.official możemy znaleźć prosty test, który podobno pozwala określić w jakim stanie psychicznym obecnie się znajdujemy. Wystarczy powiedzieć, co zauważyliśmy na obrazku.

Co widzisz na obrazku?

Test psychologiczny należy wykonać na zasadzie pierwszych skojarzeń. Nie przyglądajcie się więc zdjęciu zbyt długo. Postarajcie się od razu nazwać to, co rzuca wam się w oczy. Co widzicie? Opcje są dwie.

Część osób zobaczyła na zdjęciu ogryzek. Inne dostrzegły tu dwie, zwrócone ku sobie twarze. Tłumaczymy, co mówi to o ich osobowości i obecnym stanie psychicznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tikal - opuszczone miasto. Zagadka Majów rozwiązana

Ogryzek kontra twarze ludzi

Osoby, które zobaczyły ogryzek, to osoby pewne siebie, które nie przejmują się błahostkami i są wewnętrznie szczęśliwe. Wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie bliskich w każdej, nawet najgorszej sytuacji. Czują się spełnione.

Z kolei ci, którzy na początku zauważyli parę, najprawdopodobniej są w trudnym momencie swojego życia. Mogą czuć się niepewne z związku, w relacji z bliskimi lub znajomymi. Jest to dla nich niezwykle trudne, bo na co dzień przywiązują dużą wagę do relacji. Mają silnie rozwiniętą inteligencję emocjonalną i często przejmują się losem swoich bliskich.

Pamiętaj jednak, by zabawę traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Autor: WOA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić