aktualizacja 

Przedstawili dzieciom małego uchodźcę z Ukrainy. Tak zareagowały

Do przedszkola w Hiszpanii przyprowadzono małego chłopca narodowości ukraińskiej. Tak jak jego mama, wspólnie uciekli z objętej wojną Ukrainy. Jak zareagowały dzieci, kiedy po raz pierwszy zobaczyły 5-latka? To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Przedstawili dzieciom małego uchodźcę z Ukrainy. Tak zareagowały
Przedstawili dzieciom małego chłopca z Ukrainy (Źródło: TikTok)

Mały chłopiec z Ukrainy przyjechał razem z mamą do Hiszpanii. Wideo pokazuje moment, kiedy po raz pierwszy przyszedł do przedszkola. Został przedstawiony hiszpańskim dzieciom przez dyrektora.

Reakcja dzieci? Bezcenna

Jak zareagowały? Jak się okazuje, na odruch bezinteresownej miłości w wykonaniu dzieci zawsze można liczyć. Kiedy tylko zobaczyły 5-latka, najpierw nieśmiało się uśmiechały, a po chwili wszystkie na raz podbiegły do niego i mocno przytuliły.

Wyściskany z każdej strony chłopczyk z pewnością szybko znajdzie wielu przyjaciół. O wiele łatwiej mu będzie zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Ukłony należą się także wychowawcom, a także z pewnością otwartym rodzicom dzieci, którzy wcześniej przygotowywali na to spotkanie przedszkolaki. Te rozumieją już dramatyczną sytuację, jaka ma miejsce u sąsiadów Polski.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić