Przyszła w takim stroju na siłownię. Wywołała oburzenie innych kobiet

64

Niecodzienną historią z obserwującymi w mediach społecznościowych podzieliła się Kayla Kaukola. Influencerka zajmująca się fitnessem przyszła na siłownię w czarnych legginsach i biustonoszu w tym samym kolorze. Okazuje się, że jej strój bardzo nie spodobał się jednej z ćwiczących kobiet. Autorka filmu podkreśliła jednak, że mimo krytycznych uwag, nie zamierza zmieniać swojego stylu.

Przyszła w takim stroju na siłownię. Wywołała oburzenie innych kobiet
Kayla Kaukola podzieliła się w sieci swoją historią z siłowni (TikTok, Kayla Kaukola)

Nieodpowiedni strój na siłowni może czasem przysporzyć nie lada kłopotów. Nic jednak nie zapowiadało tego, co przydarzyło się Kayli Kaukoli. Okazuje się, że jedna z ćwiczących kobiet była oburzona, gdy zobaczyła, w co ubrała się influencerka fitnessu.

Kayla Kaukola opublikowała film na TikToku, w którym podzieliła się swoją historią z siłowni. Opisała, że czarne legginsy oraz stanik typu opaska bardzo nie spodobały się innej klientce fitness klubu. Trenująca obok kobieta miała poprosić influencerkę o... przebranie się.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Obejrzyj także: Siłownia na NFZ. Branża rozmawia z rządem. "Jest zainteresowanie"

Opisała, co spotkało ją na siłowni. "Prędzej umrę, niż się przebiorę"

Trwający zaledwie sześć sekund film w krótkim czasie zebrał blisko 7,5 tys. reakcji. – Jakaś Grażyna z siłowni poczuła się urażona moim sportowym stanikiem typu opaska. Powiedziała, że odsłania zbyt wiele i poprosiła mnie o przebranie się – podkreśliła Kayla Kaukola.

Prędzej umrę – słyszymy na nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pokazała strój na siłownię. Internauci podzieleni

Film lotem błyskawicy obiegł media społecznościowe. Użytkownicy w komentarzach podzielili się na dwa obozy. Część osób przyznała rację kobiecie z siłowni.

Dlaczego nie można po prostu ubrać się skromnie? Dzielimy przecież przestrzeń z innymi ludźmi i powinniśmy zwracać na nich uwagę – napisała jedna z osób.

Nie zabrakło także jednak komentarzy wspierających influencerkę. Stwierdzano, że nie powinna przejmować się krytycznymi komentarzami. – Ten stanik zakrywa więcej niż normalny stanik sportowy – oceniła inna osoba.

Gdybym tak wyglądała, też bym się tak ubierała – dodała kolejna.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić