Angelika Karpińska| 

Robiła sobie zdjęcia w Muzeum Seksu. 23-latka ma kłopoty

600

Znana turecka influencerka jest ścigana w swoim kraju za publikowanie zdjęć w słynnym na całym świecie Muzeum Seksu w Amsterdamie. 23-latka ma za to stanąć przed sądem w Stambule.

Robiła sobie zdjęcia w Muzeum Seksu. 23-latka ma kłopoty
Influencerka odpowie za zdjęcia z Muzeum Seksu (Instagram)

23-letnia Merve Taskin ze Stambułu w styczniu ubiegłego roku poleciała z dwoma przyjaciółkami do Amsterdamu, by świętować swoje 22. urodziny. Jednym z punktów ich wycieczki było słynne Muzeum Seksu, które przyciąga turystów z całego świata.

Influencerka, którą na Instagramie obserwuje niemal 600 tys. osób, opublikowała zdjęcia zabawek erotycznych, które były sprzedawane w muzeum. Fotografie nie spodobały się władzom Turcji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Influencerka aresztowana za zdjęcia z Muzeum Seksu

Merve wyznała, że w ciągu kilku miesięcy po powrocie była dwukrotnie aresztowana, raz podczas wakacji. Na początku tego roku otrzymała wezwanie do sądu w Stambule.

23-latka ma stawić się w sądzie 26 października za naruszenie art. 226 tureckiego kodeksu karnego. Dotyczy on udostępniania nieprzyzwoitych treści, co jest uważane za przestępstwo. Grozi jej do trzech lat więzienia.

Kobieta powiedziała, że ​​boi się zeznawać w sądzie, ale zrobi to z własnej woli. Dyrektorka Muzeum Seksu, Monique van Marle, powiedziała BBC, że ta sytuacja jest "absolutnie absurdalna".

Przykro mi słyszeć o kłopotach, w jakich się znajdujesz. Jesteś wspaniałym wzorem do naśladowania dla innych kobiet. Nasze muzeum ma na celu edukowanie ludzi na całym świecie o historii seksu. Podziwiamy Cię za wyrażanie siebie i zamieszczanie takich zdjęć - napisało muzeum w wiadomości do Merve Taskin.

Zobacz także: Moda na bycie damą - jak powinno wychowywać się córki?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić