Skandal na TikToku. Popularna weganka mówiła o 16-letnim chłopaku

9

Do skandalicznej sytuacji doszło na TikToku. Administracja zablokowała konto Kadie Karen Diekmeyer po tym, jak ta zażartowała na temat 16-letniego youtubera. Jej żart miał podtekst erotyczny.

Skandal na TikToku. Popularna weganka mówiła o 16-letnim chłopaku
(YouTube)

Kadie Karen Diekmeyer jest znana jako That Vegan Teacher. Kobieta udziela się zarówno na YouTubie, jak i w mediach społecznościowych. W swoich nagraniach podejmuje wiele tematów, ale głównym jest promowanie weganizmu. Ostatnia wypowiedź Kanadyjki przekroczyła granice dobrego smaku.

That Vegan Teacher obserwowało na TikToku 1,7 miliona osób. Ostatnia aktywność kobiety wywołała powszechne oburzenie i spowodowała, że jej konto zniknęło z popularnej aplikacji. Powodem zablokowania profilu miało być wielokrotne naruszenie przez nią zasad społeczności. Czarę goryczy przelała wypowiedź pod adresem niepełnoletniego chłopaka.

Co zrobiła popularna weganka? W pierwszej części jej filmiku widzimy fragment klipu 16-latka, który chwali się zdobyciem dwóch złotych nagród YouTube Play. 16-latek przyznał, że pokaże statuetki dziewczynom, kiedy te się pojawią. Właśnie wtedy na ekranie pojawiła się Diekmeyer.

Trzymając gruszkę, jabłko i cukinię, powiedziała, że chłopiec musiałby pokazać dziewczynom swoje "owoce i warzywa". Wszyscy dobrze wiedzą, co dokładnie miała na myśli. Administracja TikToka szybko zareagowała i ją zbanowała.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

That Vegan Teacher odpowiada

That Vegan Teacher postanowiła nagrać swoją odpowiedź. Na jej kanale na YouTubie pojawiło się 23-minutowe wideo. Autorka opowiedziała w nim, co sądzi o zablokowaniu jej kanału. Stwierdziła, że została usunięta z TikToka, gdyż mówiąc o weganizmie, wzbudzała wśród innych poczucie winy. Dodała, że nie zamierza przestać.

Zobacz także: Nowe obostrzenia. Polska zamknie granice? "To bardzo dobry ruch"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić