Skandal na weselu. Panna młoda kazała gościom zapłacić

46

Panna młoda pochwaliła się na Facebooku swoim sposobem na ekonomiczne wesele. Internautom szczęki opadły, gdy dowiedzieli się, co ma w planach.

Skandal na weselu. Panna młoda kazała gościom zapłacić
Panna młoda wstrząsnęła siecią. (Pixabay)

Na facebookowej grupie ślubnej pojawił się post jednej z panien młodych. O sprawie poinformował portal Daily Mail.

Panna młoda pochwaliła się innym obserwatorom grupy swoim sposobem na tańszy "mikro ślub". Jaki wymyśliła sposób na ekonomiczną imprezę? Użytkownikom Facebooka opadły szczęki!

Wpadła ona na pomysł, by zaprosić gości, którzy jednak sami będą musieli zapłacić za trwającą kilka godzin podróż, zakwaterowanie oraz jedzenie podczas wesela. Pub, w którym miała odbyć się biesiada nie był zarezerwowany, jednak ta zaznaczyła, że zabawa będzie przednia i imprezowicze "rozniosą ten bar".

Następnie wyjaśniła, że ​​jej marzeniem było zorganizowanie "mikro wesela". Dlatego zaprosiła "tylko" 100 gości! Internauci szybko wytknęli sprytnej pannie młodej, że to, co planuje zrobić, to ani nie jest mikro, ani wesele. Ta jednak znalazła argumenty na swoją obronę.

Mam dzieci, nie wydaję 20 tysięcy dolarów na wesele. I nie czuję się z tym źle – jeśli chcą być częścią naszego wyjątkowego dnia i świętować z nami naszą miłość, to będą - napisała w komentarzu.
Zobacz także: Ziobro o Tusku. Zdecydowana reakcja z PO
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić