Spojrzała na choinkę. Myślała, że ma zwidy. Potem chwyciła za telefon

153

Jedna z tiktokerek opublikowała nagranie wideo, które okazało się hitem mediów społecznościowych. Gina zauważyła, że pomiędzy gałęziami swojej choinki kryje się para oczu. Po sprawdzeniu okazało się, że przebywał tam niespodziewany gość.

Spojrzała na choinkę. Myślała, że ma zwidy. Potem chwyciła za telefon
Autorka nie wierzyła własnym oczom (TikTok)

Wraz z końcem listopada na TikToku zaczynają się pojawiać filmiki o tematyce świątecznej. Co roku obejmują nowe trendy, takie jak, chociażby odwiedziny Grincha w amerykańskich domach, które są hitem ostatnich tygodni. Nie brakuje również klasyków w postaci rozpakowywania prezentów przez dzieci oraz pokazywania kulisów wizyty świętego Mikołaja.

Oprócz filmików wpisujących się w tiktokowe trendy nie brakuje również tych niestandardowych. Udowodniła to Gina, zamieszczając na TikToku wideo, które zostało wyświetlone miliony razy. Autorka przebywała w swoim domu, kiedy nagle zauważyła parę oczu ukrytą w liściach choinki. Niezwłocznie podeszła do drzewka, aby sprawdzić, czy wzrok ją nie myli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak przedłużyć trwałość choinki? Proste i domowe sposoby eksperta

Po chwili Gina przekonała się, że nie miała zwidów. Okazało się, że pomiędzy gałęziami choinki kryje się mysz. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać bezbronnego gryzonia, siedzącego wśród igiełek. Zwierzęciem zainteresowały się koty autorki, jednak ta zapewniła internautów w drugim nagraniu, że nic się mu nie stało.

Wideo szybko stało się hitem TikToka. Materiał w ciągu kilku dni został wyświetlony ponad 3 miliony razy. Pod filmikiem pojawiły się tysiące komentarzy, w których wiele osób nie ukrywało swojego przerażenia. Niektórzy radzili jak najszybsze pozbycie się gryzonia. Inni prosili, aby nie robić myszy krzywdy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Ja po prostu podpaliłbym całe drzewo - napisała internautka.
Proszę, nie rób jej krzywdy. Być może to jej dom - stwierdziła komentująca.
Prawie jej nie zauważyłem - napisał internauta.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić