+18
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Zapytał żonę, ilu partnerów miała przed ślubem. Nie był gotowy na odpowiedź

165

Praktycznie każdy czasami zastanawia się nad przeszłością swojego partnera. - jak wyglądały rozstania czy z iloma osobami wcześniej się spotykał. Prawda niestety może być bardzo bolesna.

Zapytał żonę, ilu partnerów miała przed ślubem. Nie był gotowy na odpowiedź
Jak reagujemy na byłych partnerów? (pixabay.com)

Niemal każdy zastanawia się nad przeszłością partnera i jak wyglądały jego poprzednie związki. Niektórzy nic z tą ciekawością nie robią, a inni postanawiają się zapytać, a później gorzko tego żałują. Kilka historii zebrał portal porady.sympatia.onet.pl.

Wiele osób ma kontakty ze swoimi eks, co jest solą w oku obecnych partnerów. Tu pojawia się zazdrość i poczucie wykluczenia. Zdarzają się także porównania i wrażenie, że nigdy nie będzie się spełniało pewnych standardów, które wyznaczył ktoś inny.

Miała kilkudziesięciu partnerów

Ale zazdrość pojawia się także z innych powodów. Czasami nie odpowiada nam ilość byłych partnerów i doświadczenie seksualne. To prowadzi do bardzo poważnych konfliktów, a czasami niechęci wobec partnera.

Może to głupio zabrzmi, bo mamy XXI wiek i otwartość w sprawach seksu, ale mnie zamurowało, jak usłyszałem odpowiedź z iloma facetami moja żona spała przede mną... Było ich około pięćdziesięciu! - mówi 37-letni Karol.

Karol nie potrafi się z tym pogodzić. Zna kilku byłych partnerów swojej dziewczyny i czuje się niekomfortowo wiedząc co ich łączyło i jak mógł wyglądać ich seks. "I jak zaczynam sobie wyobrażać, co kto z nią wyprawiał, to jakoś mnie od niej odrzuca."-dodaje.

W jakieś kompleksy popadam, bo mnie się wydaje, że ona miała facetów, którzy się kochali po kilka razy z rzędu, mieli większego penisa, może i ją lepiej zaspokajali. Nie rywalizuję z jednym eks, ale kilkudziesięcioma - mówi Karol.

Takie problemy niestety potrafią rozbić każdy związek. Warto jest patrzeć na teraźniejszość i skupić się na swojej relacji niż rozpamiętywać przeszłość. Jeśli to nie pomaga, idealnym rozwiązaniem jest terapia dla par.

Zobacz także: Tysiące Egipcjan na plażach. Niepokojący widok w trakcie upałów
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić