Szop zaatakował jej córkę. To zrobiła "matka roku"

39

Odważna kobieta ze stanu Connecticut w USA uratowała swoją córkę przed szopem, który zaatakował dziecko przed domem, gdzie dziewczynka czekała na autobus szkolny. Wszystko nagrał monitoring, a filmik obejrzało już ponad 16,6 mln internautów. Bohaterkę okrzyknięto w sieci "matką roku".

Szop zaatakował jej córkę. To zrobiła "matka roku"
Szop zaatakował dziewczynkę (Twitter)

Filmik opublikowała sama kobieta na prośbę swojej córki. Dziecko było zaskoczone tym, jak brawurowo matka uratowała je przed atakującym zwierzem. - Usłyszałam krzyki i pobiegłam zobaczyć, co się dzieje. Pomyślałam, że może córka uderzyła ręką w drzwi. Nie spodziewałem się, że zobaczę atakującego ją szopa – napisała Logan Kelsey MacNamara pod filmikiem.

USA. Szop zaatakował 5-latkę. Oto reakcja matki

Na wstrząsającym filmie najpierw widać, jak 5-letnia Rylee wychodzi z domu i czeka na werandzie na autobus szkolny. Nagle znikąd pojawia się ogromny szop i zaczyna atakować jej nogę. Przerażona dziewczynka zaczyna krzyczeć i bezskutecznie próbuje odrzucić zwierzę.

W tle słychać głos matki. - Wejdź do środka, wejdź do domu! – krzyczy na filmiku. Kobieta zaregowała natychmiast - zaprowadziła córkę do budynku, po czym chwyciła szopa za kark. Próbowała wyrzucić go jak najdalej. Początkowo szop chciał zaatakować i matkę, ale pojedynek ostatecznie wygrała kobieta, a zwierzę uciekło z miejsca zdarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci: "Matka roku"

W rozmowie z "New York Post" matka dziewczynki przekazała, że córka ma kilka ran kłutych i zadrapania, ale ogólnie obie czują się dobrze po ataku. Służby kontroli zwierząt przeczesywały lasy w piątek w poszukiwaniu "sprawcy", jednak nie udało się go znaleźć. Matka i córka otrzymały zastrzyki przeciw wściekliźnie w ramach prewencji.

Filmik, który zamieściła w sieci matka, obejrzało już ponad 16,6 mln widzów. Niektórzy nazywają ją "matką roku". - Ta mama jest niesamowita - pisze jedna z internautek. - Ta opiekuńcza siła matki to nie żart - dodaje kolejna osoba.

Zobacz także: Tajemnicze zjawisko na niebie. Poruszenie w USA

"Zachowała się w sposób bardzo heroiczny"

Geoff Krukar, biolog dzikiej przyrody z Departamentu Energii i Ochrony Środowiska Connecticut, powiedział stacji FOX 61, że szop "zdecydowanie wyglądał na chorego", a matka zachowała się bardzo dobrze i obroniła swoją rodzinę. - Zachowała się w sposób bardzo heroiczny - przyznał.

Myślę, że zrobiła wszystko poprawnie. Unikała ugryzienia, ostrzegła sąsiada, aby trzymał się z daleka i zabezpieczył dziecko - dodał ekspert.
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić