Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Tego nie wolno ich dzieciom. W domu mają jedną, generalną zasadę

6

Kate Middleton uważana jest za jedną z ikon nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie. Kobiety inspirują się nią nie tylko w kwestii ubioru czy makijażu, ale również wychowywania dzieci. Jak się okazuje, wraz z księciem Williamem mają jedną zasadę, która jest nie do ominięcia przez trójkę ich pociech.

Tego nie wolno ich dzieciom. W domu mają jedną, generalną zasadę
Kate Middleton, książę William (AKPA, EUZEBIUSZ NIEMIEC)

Na Kate Middleton i księcia Williama od lat patrzy cały świat. Zaczęło się jeszcze na Uniwersytecie St. Andrews, gdzie się poznali.

Później były wspólne wyjścia, imprezy i wypady za granicę. W końcu jednak przyszedł czas oświadczyn, wielkiego ślubu i narodzin każdej z ich trojga pociech.

Są surowi?

Jak się jednak okazuje, George, Louis i Charlotte od samego początku nie tylko poznają zasady etykiety, ale również muszą przestrzegać zasad panujących za zamkniętymi drzwiami - w ich domu.

Jak podaje "Page Six", Kate i William mają jedną zasadę dotyczącą wychowywania dzieci. Polega ona na tym, że nie mogą one krzyczeć.

Postawa rodzicielska Middleton została z pewnością wystawiona na próbę podczas Platinum Jubilee Pageant w maju zeszłego roku. To wtedy książę Louis został przyłapany na kładzeniu ręki na ustach swojej mamy, próbując ją uciszyć. Wszystko zostało nagrane, a wideo szybko podbiło sieć i stało się wiralem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Królewska ekspertka, Katie Nicholl, twierdzi, że William i Middleton kładą nacisk na kreatywność swoich latorośli. Zachęcają ich przede wszystkim do spędzania czasu na świeżym powietrzu lub uprawiania sztuki i rzemiosła.

Dla przykładu, na oficjalnym koncie Twitterowym Pałacu Kensington jakiś czas temu zawisło zdjęcie obrazu. I to nie byle jakiego - było to dzieło namalowane akwarelą przez księcia George'a. 9-latek namalował portret renifera.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić