aktualizacja 

Tiktokerka umiera. Nagrała wideo dla przyszłej żony swojego męża

24

To nagranie naprawdę chwyta za serce. Influencerka Emily, pomimo młodego wieku, jest w ciężkim stanie i "powoli odchodzi z tego świata". Na TikToku publikuje filmiki, które mają być pamiątką dla rodziny oraz bliskich na wypadek jej śmierci. Tym razem nagrała wideo dla przyszłej żony swojego męża. To prawdziwy wyciskacz łez.

Tiktokerka umiera. Nagrała wideo dla przyszłej żony swojego męża
Nagrała filmik dla przyszłej żony swojego męża (Pixabay, TikTok, Pexels)

Wideo Emily doczekało się już 530 tysięcy polubień. Jest też ponad osiem tysięcy komentarzy. Kobieta, płacząc i ocierając łzy, wątłym głosem zwraca się do przyszłej żony swojego męża.

Cześć. Nigdy nie poznam twojego imienia, ale chciałam zacząć od podziękowania tobie. Dziękuję za miłość do mojego męża. Przepraszam, że jestem taka zazdrosna o to życie, które będziesz miała. O to, co zawsze ja chciałam mieć - mówi Emily na nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Następnie influencerka cofa się we wspomnieniach do dnia swojego ślubu. Wyjaśnia internautom, że podczas wesela rozmawiała z gośćmi i opowiadała im historię poznania swego męża oraz rozkwitu ich miłości. Wtedy nie wyobrażała sobie, że kiedykolwiek mogą żyć oddzielnie.

Tiktokerka przyznaje, że rozmawiała z mężem i prosiła go o to, by ożenił się drugi raz, gdy ona odejdzie z tego świata. Dodała, iż jej słowa zraniły mężczyznę. Jednak ona chce dla niego wszystkiego najlepszego. To dlatego chce dla niego w przyszłości nowej kobiety.

Moje serce krwawi, gdy muszę sobie wyobrazić, jak on żyje beze mnie. Ale te dni będą lepsze z tobą. (...) Zasługuje na to, by być kochanym. Jest kreatywny, inteligentny, kochający...

Emily pochwaliła też swojego partnera za czułość i troskę. Mąż bardzo dba o nią w chorobie. Zaprezentowała specjalny worek na odkrztuszanie śliny, z którego musi korzystać. - Ryan myje dla mnie ten worek, czyści miski z moimi wymiocinami - szlochała Emily przed kamerą.

Tiktokerka na końcu swej wypowiedzi skierowała wzruszające słowa do przyszłej nowej żony swego męża. Widać, że kosztowało ją to mnóstwo emocji.

Pozwól mu być sobą, kochaj go! Dziękuję Ci, że kochasz mojego męża. On jest teraz twój. Do zobaczenia na górze!

Użytkownicy TikToka obszernie komentowali nagranie kobiety. Nie zabrakło słów wsparcia oraz podziwu.

Jestem facetem, ale doprowadziłeś mnie do płaczu. Dziękuję, że dzielisz się swoją historią - pisał jeden z nich.
Masz taką piękną duszę. Podziwiam cię za twoją bezinteresowną miłość do męża...
Wyszłam za mojego męża po śmierci jego pierwszej żony. Kocham jego dzieci i wnuki - dodała inna osoba w sekcji komentarzy.

Emily jakiś czas temu urodziła martwą córeczkę Hattie. W trakcie porodu doszło do komplikacji. Kobieta ledwo przeżyła. Zaczęła cierpieć na niewydolność wielonarządową. Lekarze dawali jej kilka miesięcy życia. Jej mąż oraz przyjaciółka walczą o młodą kobietę z całych sił. W najbliższym czasie czeka ją równoległy przeszczep kilku narządów.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić