To miał być prezent dla żony. Huczy o tym cały internet

27

Miłość jest ważniejsza od polityki. Taki przekaz płynie od jednego z mieszkańców z Sępólna Krajeńskiego, który zamiast plakatu wyborczego na swoim płocie wywiesił baner z miłosnym wyznaniem dla żony. Plakat zrobił furorę w sieci, a szczęśliwi małżonkowie fetowali w ten nietypowy sposób 35. rocznicę ślubu.

To miał być prezent dla żony. Huczy o tym cały internet
Nietypowy prezent dla ukochanej, zrobił "plakat wyborczy" (Facebook, wikimedia commons, Gazeta Pomorska)

O takim prezencie po 35 latach związku marzy niejedna z żon. W tak nietypowy i poruszający sposób mąż pani Gosi z Sępólna Krajeńskiego postanowił wyznać swojej ukochanej miłość i świętować rocznicę. Wykorzystał do tego kampanię wyborczą.

Baner zawisł na płocie. Widać na nim zdjęcie sprzed lat, a na nim uśmiechniętą twarz młodej kobiety. Fotografii towarzyszy widok rajskiej plaży oraz poruszające słowa piosenki zespołu Mesajah, grającego reagge.

Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że cię mam, za to że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam. Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens, z tobą mogę iść po jego kres - brzmią słowa piosenki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak nazywają się rocznice ślubu?

Do tego pan Henryk, jak przystało na plakat wyborczy napisał: Ja już wybrałem... 35 lat temu. Baner zawisł bowiem na płocie w trakcie wyborów samorządowych, ale furorę wśród internautów zrobił dopiero przed kilkoma dniami.

Zdjęcie plakatu obiegło sieć i poruszyło internautów. Dziennikarze "Faktu" skontaktowali się z bohaterami romantycznej afery, a ci na łamach tabloidu opowiedzieli o swojej historii.

To było w czasie wyborów samorządowych. Plakat zawisł w sobotę, a w niedzielę była pierwsza tura. Wisiał tylko dwa dni z okazji naszej 35. rocznicy ślubu - tłumaczyła na łamach Faktu, pani Małgorzata.

I dodaje, że plakat specjalnie zawisł na posesji sąsiadów, aby mogła zobaczyć go z okien swojego domu.

Mój mąż miewa takie szalone pomysły, ale czegoś takiego się akurat nie spodziewałam - komentuje kobieta.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić