Udawał trupa przez niemal rok. Osiągnął swój wielki i wymarzony cel

62

Josh Nalley z Kentucky w Stanach Zjednoczonych marzył o tym, aby zagrać w kontynuacji ulubionego serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". W związku z tym postanowił... udawać trupa przez 321 dni. Filmiki z odgrywaniem roli martwego regularnie zamieszczał na swym kanale na TikToku. Trud się opłacił. Sami zobaczcie.

Udawał trupa przez niemal rok. Osiągnął swój wielki i wymarzony cel
Udawał trupa przez ponad 300 dni. Dostał rolę (TikTok, @living_dead_josh)

O sprawie pisze właśnie tabloid "Fakt". Powołuje się na portal "The Mirror". Choć Josh Nalley nigdy wcześniej nie miał nic wspólnego z aktorstwem, postanowił to zmienić. Wpadł na dość oryginalny pomysł.

Aby dostać rolę w kontynuacji serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", przez niemal rok wcielał się w... nieboszczyka. Swoje trudy skrzętnie relacjonował na TikToku na koncie o nazwie @living_dead_josh.

Udawał martwego. Dostał rolę w serialu

"Nie lubię wypowiadać się przed kamerą, ale bez problemu mogę leżeć i zachowywać się jak martwy" - cytuje jego słowa "Fakt". Choć początki nie należały do najłatwiejszych, ostatecznie trud się opłacił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Proces gnijących zwłok papieża. Jak doszło do synodu trupiego w kościele katolickim?

W końcu mężczyzna otrzymał niespodziewaną wiadomość. Pochodziła ona wprost od producentów serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". Nie dowierzał własnym oczom.

Dostałem e-mail od CBS z informacją, że widzieli mnie na TikToku i chcą mi zaoferować rolę. Na początku w to nie uwierzyłem, ale zabrali mnie do Kalifornii - cytuje słowa Josha "Fakt".

Amerykanin pojawił się w szóstym odcinku drugiego sezonu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". Ten wyemitowano 3 listopada 2022 roku.

Kogo zagrał Josh? Na pewno nikt nie będzie zdziwiony. W tym ma spore doświadczenie. Wcielił się bowiem w nieboszczyka Dario, który pracował jako szef kuchni w ekskluzywnym kasynie.

"Występ był udany, choć przy okazji Josh zaliczył też wpadkę. Nie wyciszył telefonu, który nagle zaczął dzwonić mu w kieszeni w trakcie ujęcia" - czytamy na stronie "Faktu".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić