aktualizacja 

Urodziła bliźnięta w sylwestra. Taką wpisano im datę do metryki

69

Kali Jo Scott spodziewała się bliźniąt, a poród rozpoczął się ostatniego dnia 2022 roku. Nie przypuszczała jednak, że w rubrykach jej pociech zostaną wpisane inne daty urodzin. To tak nietypowy przypadek, że zrobiło się o nim głośno na całym świecie.

Urodziła bliźnięta w sylwestra. Taką wpisano im datę do metryki
Jedna z bliźniaczek przyszła na świat w 2022 roku, a druga – już w 2023 (CBS Austin)

Jak informuje CBS Austin, rodzicami nietypowych bliźniaczek są Kali Jo i Cliff Scott. Poród miał odbyć się w klinice Texas Health Presbyterian Hospital Denton. Zgodnie z wyliczeniami lekarza dzieci powinny były przyjść na świat półtora tygodnia później, jednak przyszła matka niespodziewanie zaczęła odczuwać silne skurcze.

Bliźniaczki urodziły się w różnych latach. Jak to możliwe?

Ostatecznie zaczęły szykować się do przyjścia na świat około północy. Pierwsza urodziła się Annie Jo – noworodek pojawił się o 23:55 czasu lokalnego 31 grudnia. W dokumentach jej bliźniaczki Effie Rose wpisano jednak już 01:01 1 stycznia, ale rzecz jasna 2023 roku.

Kali Jo opowiadała w rozmowie z CBS Austin, jak z mężem żartowali, że ich córki mogą przyjść na świat w różnych latach. Świeżo upieczona mama nie spodziewała się jednak, że naprawdę może dojść do podobnego wypadku. Tymczasem jej córki okazały się ostatnim dzieckiem narodzonym w szpitalu w 2022 roku i pierwszym powitanym w 2023.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Trzy razy urodziły im się bliźnięta
Trochę sobie żartowaliśmy, czy nie byłoby to zabawne (...), a potem okazało się to bardziej prawdopodobne, niż mogliśmy przypuszczać – mówiła Kali Jo w rozmowie z CBS Austin.

Rodzice bliźniaczek są zachwyceni faktem, że przyszły na świat w różnych latach. Jak przekonują, dzięki temu maluchy stały się niepowtarzalne i wyjątkowe - niewiele bliźniąt może pochwalić się, że urodziły się nie tylko w innych dniach, ale i 2022 oraz 2023 roku.

Wiedzą, że są wyjątkowe i niepowtarzalne. Do dodaje im tej niezwykłości i oryginalności, której inne bliźniaki być może nie mają – cieszyła się Kali Jo (CBS Austin).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić