W pracy ciągle awansuje. Jego żona doskonale wie dlaczego

76

Internet aż roi się od wyznań anonimowych użytkowników. Idealnym przykładem może być tutaj kobieta, która na Twitterze postanowiła zdradzić swój szokujący sekret. Chodziło o pracę jej męża i podłoże awansów, które raz po raz dostawał.

W pracy ciągle awansuje. Jego żona doskonale wie dlaczego
Kobieta wyznała prawdę na temat awansów swojego męża (Getty Images, Georgijevic)

Awans w pracy to z pewnością bardzo ważny i pożądany moment w życiu każdego człowieka. Jest to sygnał, że dobrze wypełnia się swoje obowiązki i zostało się docenionym za dotychczasową pracę. Awans często łączy się jednak z większą odpowiedzialnością, ale także z większymi zarobkami. Będąc w związku, cieszy również awans partnera lub małżonka, ponieważ jest on krokiem w stronę lepszej wspólnej przyszłości. 

To dzięki niej dostawał awanse 

Jednak ta kobieta była szczególnie zadowolona każdym kolejnym awansem męża. W anonimowym wyznaniu zdradziła prawdziwe podłoże swojej ekscytacji, a także inne okoliczności awansu, o których jej małżonek nie ma pojęcia. Swój sekret wyjawiła na łamach Twittera, a konkretnie konta o nazwie Fesshole, na którym zachęca się ludzi do anonimowego wyznawania grzechów. 

"Mój mąż dostał w pracy kilka awansów, ale nie dlatego, że na nie zapracował. Od lat sypiam z jego szefem. Jego awanse oznaczają dłuższe godziny pracy, co sprawia, że jest więcej czasu poza domem, a ja mogę kontynuować p***rzenie się z jego szefem" – napisała kobieta. 

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki 

Jak się okazuje, kobieta od lat romansuje z szefem męża, który przyznaje mu kolejne awanse po to, by utrzymywać go jak najdłużej z dala od domu. Zgodnie z wyznaniem kobiety, jej mąż nie ma pojęcia o tym, co jest prawdziwą przyczyną kolejnych przyznawanych mu awansów w pracy. 

Internauci nie mogli uwierzyć w bezwstydne wyznanie kobiety. Niektórzy zdecydowali się zostawić sarkastyczne komentarze. "Czyż nie jesteś urocza", "Brzmisz milutko", "Aj, warto się jej trzymać" – pisali użytkownicy Twittera. Niektórzy natomiast doszli do wniosku, że pewnie mąż kobiety wie o wszystkim i świadomie się na to godzi. "Pewnie o wszystkim wie, ale ma to gdzieś", "Byłoby śmiesznie, gdyby o wszystkim wiedział i w rzeczywistości zdecydował, że to jest dla niego i tak najlepsza opcja" – wnioskują zszokowani internauci. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "To był ogromny cios". Psycholog opowiada, czy da się uporać z żalem po zdradzie
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić