W takim stroju przychodzi do pracy. Kobiety ostrzegają

21

Pewna fryzjerka z Tajlandii pracuje w samej bieliźnie. Skąpe ubranie ma przyciągać do zakładu klientów także w porze deszczowej, która jest szczególnie trudną porą roku, gdyż w tym czasie "krainę uśmiechu" odwiedza mniej turystów. "Nie wysyłajcie tam swoich mężów" - ostrzegają natomiast kobiety, które obejrzały reklamę zakładu fryzjerskiego.

W takim stroju przychodzi do pracy. Kobiety ostrzegają
Tajska fryzjerka pracuje w samej bieliźnie. (Facebook)

Tajska fryzjerka zyskuje coraz większą popularność za sprawą tego, jak ubiera się w pracy. Kobieta postanowiła czesać i strzyc swoich klientów i klientki w seksownej bieliźnie.

Reklama salonu fryzjerskiego pojawiła się w mediach społecznościowych. Fryzjerka Sanook, ktorą widzimy na klipie w samej bieliźnie podczas czesania klientki, w jednym z wywiadów stwierdziła, że ma powody, by ubierać się skąpo w pracy.

W ten sposób chce zdobyć więcej klientów, szczególnie w porze deszczowej, która jest trudną porą roku w Tajlandii. Fryzjerka prowadzi salonu piękności Madame Hair Color w prowincji Phetchabun. Wraz ze swoimi pracownikami wpadli na pomysł, że w trakcie pracy fryzjerka będzie pracowała w skąpych ubraniach, przez co uda im się ściągnąć do zakładu więcej klientów. W ten sposób przetrwają jakoś niski sezon turystyczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Fryzjerka gwiazd o Michale Szpaku: "Naród prosił, żeby nie dotykać tych włosów"

Reklama salonu fryzjerskiego opublikowana na Facebooku stała się bardzo popularna na platformach społecznościowych. Nagranie zdobyło tysiące wyświetleń i setki komentarzy.

Fryzjerka podkreśla jednak, że w skąpym stroju będzie ubrana tylko w salonie, po pracy, będzie zakładała pełne odzienie.

Gdy kobieta została zapytana, czy czuje się nieswojo, gdy w trakcie pracy musi mierzyć się z dziwnymi spojrzeniami klientów i nie tylko, odpowiedziała, że stara się po prostu skoncentrować na swojej pracy i nie myśli o tym zbyt wiele.

- To od klienta zależy, jaki rodzaj stroju chce, abyśmy nosili. Może być bardziej flirciarski lub normalny. Pracuję uczciwie. Nikomu nie sprawia to żadnych problemów - podkreśliła fryzjerka w jednym z wywiadów.

W komentarzach pod nagraniem pojawiły się komentarze zazdrosnych kobiet, które ostrzegają inne żony: "nie wysyłajcie tam swoich mężów".

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić