aktualizacja 

Wydał 100 tys. złotych, żeby zamienić się w wilka. "Moje marzenie się spełniło"

281

Mieszkaniec Japonii wydał ponad 100 tys. złotych na kostium, który pozwolił mu zamienić się w wilka. Wyjątkowo realistyczny strój wykonała firma Zeppet, która wcześniej pomogła innemu Japończykowi zostać psem rasy border collie.

Wydał 100 tys. złotych, żeby zamienić się w wilka. "Moje marzenie się spełniło"
Mężczyzna "zmienił się" w wilka. (Facebook)

Japończyk zapłacił za kostium wilka aż 3 mln jenów (101 tys. złotych). Twórcy przeanalizowali wcześniej dziesiątki zdjęć prawdziwych wilków, aby jak najlepiej przygotować to nietypowe zamówienie.

Japończyk "zamienił się" w wilka

Dane klienta nie zostały ujawnione. Na stronie internetowej firmy Zeppet, Japończyk napisał, że jego największe marzenie zostało spełnione.

Ze względu na moją miłość do zwierząt już od dzieciństwa marzyłem, że kiedyś nim [wilkiem] będę. Podczas ostatecznej przymiarki byłem zdumiony moim odbiciem w lustrze. To był ten moment, w którym spełniło się moje marzenie - napisał Japończyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Idealny kierunek na ucieczkę przed zimą. Nie brakuje tam atrakcji dla dziecirew

Japończyk był zachwycony produktem końcowym i mówi, że wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie tego życzył. Kostium jest wygodny, przewiewny i łatwo się go wkłada. Można spędzić w nim wiele godzin.

Urządzenia, które pozwalają użytkownikowi założyć go bez pomocy, pokazały mi, że projektanci zwrócili szczególną uwagę na wygodę użytkownika - dodał zadowolony klient.

Firma Zeppet już po raz kolejny wykonała wyjątkowo realistyczny strój. Kilka miesięcy temu Japończyk o imieniu Toko-san, zapłacił dwa miliony jenów za kostium, który upodobni go psa rasy border collie.

Toko-san powiedział, że collie to jego ulubiona rasa, a kombinezon pomógł mu "spełnić marzenie o zostaniu zwierzęciem". Aby stać się wcieleniem swojej ulubionej rasy Toko przeszedł wiele przymiarek. Przebranie powstawało przez 40 dni.

Pomyślałem, że duże zwierzę zbliżone do moich rozmiarów będzie dobre. Są ograniczenia, ale można się w nim poruszać. Jeśli jednak będę się za dużo ruszać, nie będę wyglądał jak pies - mówił Japończyk.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić