Niezwykła rodzina. Suczka traktuje kocięta jak własne dzieci

15

Psia miłość nie zna granic. Suczka dobermana utraciła własne szczenięta, ale uratowała życie innym maluchom – trójce osieroconych kociąt. Pies opiekuje się swoimi podopiecznymi z niesamowitą troskliwością. Nagranie porusza do łez. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Niezwykła rodzina. Suczka traktuje kocięta jak własne dzieci
Suczka dobermana przygarnęła trzy kocięta (YouTube)

Przeciwieństwa się przyciągają? Rolnik mieszkający w indyjskim stanie Tamil Nadu pokazał wyjątkową zwierzęcą rodzinę, która uwiła gniazdko na jego farmie. Groźnie wyglądający pies razy doberman przygarnął... trzy maleńkie, bezbronne kociaki.

Pomogły sobie nawzajem

Historia tych zwierząt nie zaczęła się najlepiej. Matka kotów zmarła podczas porodu, a suczka poroniła. Choć to niezwykłe, po tragicznych doświadczeniach zwierzęta znalazły pocieszenie w sobie nawzajem.

Suczka zaadoptowała kocięta i zaczęła traktować jak własne dzieci, gdy tylko je ujrzała. Na nagraniu opublikowanym przez "Daily Mail" widać, jak pies cierpliwie karmi trzy kotki, bawi się z nimi i otacza opieką.

Koty nie opuszczają swojej przybranej mamy na krok. Właściciel zwierząt, Subramani, twierdzi, że doberman jest bardzo zaangażowany w opiekę nad kociętami i nie pozwala nikomu się do nich zbliżyć.

Zobacz także: Tekla nie widzi i nie słyszy. Właścicielka z lekarzem stworzyli dla niej pomoc
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić