Zapytała o to klientkę sklepu. Ta natychmiast wezwała policję

88

Do szokującego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów sieci Walmart w Crockett w stanie Teksas. Rebecca Taylor podeszła do innej klientki – która była dla niej zupełnie obcą osobą – i pochwaliła urodę jej syna. Następnie spytała, za ile mogłaby kupić dziecko.

Zapytała o to klientkę sklepu. Ta natychmiast wezwała policję
Rebecca Taylor podeszła do całkowicie obcej dla siebie kobiety i spytała, za ile może kupić jej synka (Crockett Police Department)

Jak informuje New York Post, Rebecca Taylor zaczepiła matkę z dzieckiem przy kasach samoobsługowych. Taylor skomplementowała jasne włosy i niebieskie oczy rocznego chłopca.

Próbowała kupić dziecko. Matka malucha wezwała policję

Po pochwaleniu wyglądu dziecka Rebecca Taylor spytała matkę chłopca, za ile mogłaby go kupić. Ta wzięła słowa innej klientki za żart, jednak Taylor oświadczyła, że ma w samochodzie 250 tys. dolarów (ponad milion złotych).

Matka malucha zorientowała się, że Taylor towarzyszy inna kobieta. Doszła do wniosku, że jej synowi naprawdę grozi niebezpieczeństwo i czym prędzej zawiadomiła o wszystkim funkcjonariuszy policji.

Zobacz także: Zobacz też: Dziewczyna za 200 dolarów. Współczesne niewolnictwo w Indiach

Ze względu na bezpieczeństwo swoje i syna przestraszona klientka nie opuszczała sklepu. Rebecca Taylor i jej wspólniczka nie zamierzały jednak odpuścić – czekały na kobietę na parkingu, wykrzykując, że oferta za chłopca wynosi już pół miliona dolarów (ponad dwa miliony złotych).

Ostatecznie Rebecca Taylor i jej wspólniczka zostawiły matkę i dziecko w spokoju. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze policji obejrzeli materiały z monitoringu, które potwierdzały wersję przedstawioną przez autorkę zgłoszenia.

Funkcjonariuszom policji udało się odnaleźć i zaaresztować Taylor. Postawiono jej zarzut sprzedaży lub kupna dziecka i umieszczono w areszcie. 49-latka opuściła go jednak po uiszczeniu kaucji w wysokości 50 tys. dolarów (niespełna 202 tys. zł).

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić