aktualizacja 

"Zrobiłam zęby w Turcji". Najgorsza decyzja jej życia

276

Mieszkanka Wielkiej Brytanii wybrała się do Turcji na kompleksowe leczenie zębów i założenie licówek. Po wielogodzinnym zabiegu zaczęła się bardzo źle czuć. Skutki swojej decyzji odczuwa do dziś.

"Zrobiłam zęby w Turcji". Najgorsza decyzja jej życia
Tiktokerka opowiedziała o zabiegu w Turcji (TikTok)

Katie Inglis z Wielkiej Brytanii podzieliła się na TikToku swoją historią leczenia zębów. Kobieta, pragnąc mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech, zdecydowała się na zabieg w jednej z tureckich klinik. Za wszystko zapłaciła 6 tys. funtów (ok. 33 tys. złotych).

Najgorsza decyzja w życiu

Kobieta opowiada, że cały zabieg trwał aż osiem godzin. W tym czasie dentysta wykonał leczenie kanałowe kilku zębów, a także wszystkie opiłował, aby były gotowe na założenie licówek.

Katie powiedziała, że nigdy nie czuła się tak źle jak po zabiegu. Po powrocie do hotelu się rozchorowała i kolejne cztery dni spędziła w łóżku. Była bardzo posiniaczona i opuchnięta. Jak sama twierdzi, wyglądała jak ofiara pobicia.

Chociaż Katie ma teraz śnieżnobiały uśmiech, to nie znaczy, że jej problemy się skończyły. Dentysta zostawił w jej dziąsłach ślady masy wyciskowej, którą trzeba było usuwać chirurgicznie, ponieważ nie została zauważona od razu. Ponadto kilka zębów ją pobolewa i kobieta nie wie, co jej dolega.

Teraz tiktokerka ostrzega innych przed podobnymi wyjazdami. W Turcji wykonanie zabiegów dentystycznych czy też zabiegów medycyny estetycznej jest o wiele tańsze niż w Europie. Wiele kobiet podróżuje do różnych części Turcji, aby swobodnie korzystać z dobrodziejstw medycyny. Katie uważa jednak, że lepiej wydać więcej pieniędzy i pójść od sprawdzonego specjalisty w swojej okolicy.

Pod jej filmikami pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zgodzili się z nią, że eksperymentowanie ze swoim wyglądem lub zdrowiem może się źle skończyć.

Cały czas myślałam o zrobieniu tego samego. Ale słyszałam tak wiele złych rzeczy...
Dlaczego każdy, kto umieszcza tu zabiegi z Turcji, musiał przejść 8 zabiegów leczenia kanałowego?! Na pewno nie wszystkie były konieczne?
Z całym szacunkiem - było wystarczająco dużo ostrzeżeń i ludzie nadal je ignorują - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Michał Szczygieł nagle zniknął z show-biznesu. Szczere wyznanie wokalisty
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić