Małgorzata Rozenek się nie myje? Tak twierdzą zbulwersowani internauci

185

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek. Gwiazda, która zaczynała przygodę w mediach jako "Perfekcyjna Pani Domu", dziś występuje głównie w sieci. Na Instagramie pokazała dwa nagrania. Internauci są zbulwersowani. Zarzucają Małgosi Rozenek... brak higieny!

Małgorzata Rozenek się nie myje? Tak twierdzą zbulwersowani internauci
Małgorzata Rozenek się nie myje? Tak twierdzą zbulwersowani internauci (AKPA, Instagram, AKPA)

Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu nie występuje w telewizji. Choć zaczynała karierę na antenie TVN, prowadząc kilka programów, dziś częściej działa w sieci. Na Instagramie pokazuje swoje życie codzienne. Dzieli się pracą, treningami, ale też prywatnością i tym, jak spędza czas z bliskimi.

Tym razem gwiazda zaprezentowała fanom swój trening. Rozenek jest w świetnej formie. Ćwiczy regularnie, a swoje wysiłki dokumentuje na krótkich filmikach. Wszystko trafia do mediów społecznościowych. Wczoraj żona Radosława Majdana zaczęła dzień od ćwiczeń, a następnie urządzała taras w swojej nowej posiadłości.

Wydawałoby się, że celebrytka spędziła "dzień jak co dzień", jednak internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Komentujący oburzyli się na widok dwóch filmików Małgorzaty Rozenek. Miała na nich dokładnie ten sam strój. Najpierw odwiedziła w nim siłownię, gdzie wyciskała siódme poty, a następnie paradowała w obcisłych spodenkach i topie po podwórku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Małgorzata Rozenek się nie myje? Internauci węszą brak higieny

Internauci zarzucają Małgorzacie Rozenek-Majdan niedbanie o higienę. Pod nagraniami pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Jak można ćwiczyć w stroju, a potem w nim paradować? Nie jestem złośliwa, ale czy po treningu nie jest Pani spocona?
Pani Małgosiu, czym innym jest przebieranie się w ciągu dnia po kilka razy "bo tak", a czym innym prysznic i przebranie się po treningu. Nieelegancko jest chodzić w spoconym stroju do treningu pół dnia, nie mówiąc o zapachu.
Bez żadnej złośliwości, ale jak można ćwiczyć "intensywnie" i potem chodzić w tym samym stroju w ciągu dnia?
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów. Najpierw odpisywała na kilka komentarzy. Stwierdziła ironicznie, że ćwiczyć i chodzić w tym samym stroju zwyczajnie "można". Następnie gwiazda napisała na nowym InstaStories coś jeszcze...

Z cyklu: "Ludziom nie dogodzisz". Wczoraj: Pani się ciągle przebiera, to nieekologiczne. Dzisiaj: Pani się nie przebiera, to skandal!!! Dobra, po całym tak intensywnym dniu, jak ten dziś, idę sobie zemdleć w kąciku. PRZEBRANA - podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Zobacz także: Czy Małgorzata Rozenek obawia się kryzysy wieku średniego Majdana?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić