A.S.| 

Kolejna dawka memów wyborczych. Z tego śmieje się internet

82

Kampania prezydencka zmierza do końca. 28 czerwca odbędzie się pierwsza tura wyborów na urząd głowy państwa. Internauci nie próżnują i codziennie zapewniają kolejną dawkę memów na temat kandydatów.

Kolejna dawka memów wyborczych. Z tego śmieje się internet
Memy dotyczą często ostatniej wizyty Andrzeja Dudy w Waszyngtonie.

Wybory już w najbliższą niedzielę, a internet buzuje od memów i śmiesznych obrazków związanych z kampanią wyborczą. Oto subiektywny wybór niektórych z nich.

W środę w Waszyngtonie miało miejsce spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. Miny obydwu panów aż proszą się o takie komentarze: :

Memy wyborcze, dostaje się wszystkim kandydatom

Jednak nie tylko Andrzej Duda jest obiektem żartów. Dostaje się też Rafałowi Trzaskowskiemu, głównie za zdanie "brzmisz jak Polak" do mężczyzny z Białegostoku, nieudolnie podającego się za Amerykanina.

Nie milkną też echa ostatniej debaty wyborczej w TVP

Internauci nie oszczędzają także innych kandydatów na prezydenta RP

Głównie jednak ostrze humoru, które zawsze najmocniej atakuje rządy, wymierzone jest w Andrzeja Dudę, który zresztą daje ku temu wiele okazji.

Niektórzy tworzą też plakaty dla nieistniejących kandydatów, takich jak np. Edyta Górniak. Piosenkarka wsławiła się ostatnio wypowiedziami atakującymi obowiązkowe szczepienia, m.in. na COVID-19.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić