Jakub Artych
Jakub Artych| 

Chciał zaimponować dziewczynie? "Narwaniec" z opla w akcji

8

Na kanale "Stop Cham" pojawił się kolejny filmik, który rozgrzał internautów. W Gdyni "narwaniec" z opla robił wszystko, aby wyprzedzić autora nagrania, który jechał zgodnie z przepisami.

Chciał zaimponować dziewczynie? "Narwaniec" z opla w akcji
Chciał zaimponować dziewczynie? Narwaniec z Opla w akcji (Policja)

Na polskich drogach nadal nie brakuje niebezpiecznych zachowań tzw. szeryfów. Kanał "Stop Cham" po raz kolejny dostarczył internautom emocjonujący materiał. 28 kwietnia w niedzielę jeden z gdyńskich kierowców poruszając się ulicami nagrał rejestratorem jazdy bardzo niebezpieczną sytuację. Wideo zostało opublikowane w serwisie YouTube.

Kierujący srebrnym oplem ewidentnie poczuł się sprowokowany. Autor nagrania jechał w sposób przepisowy. Być może za wolno, dlatego kierowca opla robił wszystko, aby wyprzedzić samochód jak najszybciej.

Na nagraniu widzimy jak kierowca opla ostatecznie wyprzedził autora nagrania, jednak zrobił to na pasie do skręcania w lewo, czym złamał przepisy ruchu drogowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudełka z niespodzianką w busie. Odkrycie na A1 pod Zabrzem
Kierowca opla najwyraźniej jest zirytowany tym, że ktoś może jechać zgodnie z przepisami. Siedzi na zderzaku autora nagrania. Ten w pewnym momencie lekko przyhamowuje, aby dać do zrozumienia kierowcy, że jedzie za blisko. I zaczyna się gestykulacja i szeryfowanie - czytamy w opisie filmu.

Szeryf w oplu. Co na to internauci?

Filmik skomentowało wielu osób. Zdecydowana większość internetów krytykuje mężczyznę z opla za niebezpieczny manewr na drodze.

Polecam wysłać na kanał "Stop agresji". Ja tu widzę co najmniej dwa wykroczenia: z pasa do jady w lewo pojechał prosto i wyprzedzał przed przejściem dla pieszych. Myślę, że mina mu zrzednie, jak dostanie 20pkt za coś takiego - podkreśla internauta.
Zobacz także: Narwaniec w Oplu popisuje się przed dziewczyną?! #1475 Wasze Filmy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić