aktualizacja 

"Furiat z audi" wyskoczył z auta. Trudno uwierzyć, co go rozjuszyło

86

Piraci drogowi to prawdziwa zmora polskich dróg. Jeden z uczestników ruchu podzielił się sytuacją, jakiej doświadczył na jezdni. Wideo, zarejestrowane przez jego kamerkę samochodową, krąży po sieci i zbiera setki komentarzy. Widać na nim rozjuszonego kierowcę audi, który nagle na środku drogi wyskakuje z auta.

"Furiat z audi" wyskoczył z auta. Trudno uwierzyć, co go rozjuszyło
Kierowca wyskoczył z Audi. Zobacz, co zrobił potem (YouTube, STOP CHAM)

Filmik został opublikowany 1 kwietnia, w sobotę, na YouTube na kanale "STOP CHAM". W ciągu ośmiu godzin od umieszczenia go na tej platformie zebrał już 33 tysięcy wyświetleń.

Do wideo dołączony jest opis zdarzenia drogowego, które rozegrało się 17 marca bieżącego roku. Incydent nagrała kamerka samochodowa zamocowana do przedniej szyby pojazdu.

Kierowca Audi wyskakuje z auta. Jego zachowanie nagrała kamerka samochodowa

Mężczyzna, który podzielił się w mediach społecznościowych szokującym nagraniem, ze złością wspomina tamten dzień. Nie ma on żadnych złudzeń, że spotkał na swej drodze kierowcę bez zasad.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niebezpieczna szarża motocyklisty. Nagranie policji z Podkarpacia
Furiat z audi próbował mnie wyprzedzić na zakazie i podwójnej ciągłej. Gdy zwolniłem za autobusem, który wjeżdżał na przystanek, zaczął na mnie trąbić - wyjaśnił internauta w opisie dołączonym do filmu.

"Później mnie wyprzedził. Gdy zatrzymaliśmy się na światłach, wyskoczył z samochodu i ruszył do mnie" - napisał mężczyzna. Na wideo słychać krótką, wulgarną wymianę zdań i wymachiwanie rękami, po których furiat wraca do swojego audi oraz rusza w dalszą drogę.

Właściciel nagrania podkreślił także, by oglądający zwrócili uwagę, jak następnie pirat drogowy (skręcając na pas w lewo) popełnił kolejny błąd - przeciął ciągłą część jezdni, wyłączoną z ruchu.

Wideo zebrało już przeszło 400 komentarzy. Internauci nie mieli litości dla pirata drogowego z audi.

Tacy furiaci powinni być kierowani na badania psychologiczne, bo ewidentnie jest coś nie tak... - pisała jedna osoba.
Zobacz także: Kierowca Audi wyskakuje z auta #1045 Wasze Filmy
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić