aktualizacja 

Jechał ulicą Wrocławia. Nagle pojawił się na szybie

30

Nietypowe nagranie pojawiło się na kanale "Stop Cham" na Youtube. Widzimy na nim samochód, który porusza się ulicami Wrocławia. W pewnym momencie autora nagrania spotkała niemiła niespodzianka. Okazało się, że mężczyzna podróżował z "pasażerem na gapę".

Jechał ulicą Wrocławia. Nagle pojawił się na szybie
Jechał ulicą Wrocławia. Nagle pojawił się na szybie (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. W poniedziałek na kanale pojawiło się nagranie z Wrocławia.

Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku lub słynnej już na tym kanale drogowej agresji, czyli wymiany zdań między kierowcami dwóch samochodów. Na filmie z Wrocławia w teorii nic nie powinno się dziać. W pewnym momencie jednak na szybie pojawił się nieproszony gość.

Autor nagranie miał przyjemność podróżować z "pasażerem na gapę". Najpierw nieśmiało chodzi po podszybiu, aby finalnie wyjść na szybkę auta - czytamy w opisie w mediach społecznościowych.
Zobacz także: Szczur - nieproszony pasażer wychodzi spod maski #1217 Wasze Filmy

Nieproszeni goście najczęściej chowają się w piwnicach, na strychach i w innych domowych zakamarkach. Mogą spowodować wiele szkód - zniszczyć meble, pogryźć kable i ubrania, a nawę zanieczyścić żywność. Tym razem szczur dosyć nieoczekiwanie pojawił się na masce samochodu.

Taki szczur potrafi narobić szkód, sprawdź lepiej przewody pod maską - podkreśla jeden z internautów.

Jak walczyć ze szczurami w domu?

Szczury chcą zabezpieczyć się na nadchodzące zimne miesiące. Potrzebują do tego dwie rzeczy, które zapewnione są w każdym domu - schronienie i pożywienie.

Przyciąga je zapach odpadów i reszek jedzenia. Dlatego warto zabezpieczyć śmietniki i inne kubły, w których przetrzymywana jest żywność.

Najprostszym sposobem, by pozbyć się szkodników z domu, jest wykorzystanie zapachu, którego nie lubią. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się czosnek.

Jeśli jednak zapach drażni również ciebie są inne sposoby, które warto wykorzystać. Zostaw ćwiartki cytryny lub kilka ziarnek czarnego pieprzu w misjach, gdzie mogą ukrywać się szczury.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić