Policjantka na środku drogi w Łodzi. Burza w komentarzach

565

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Łodzi. Na filmiku, który ukazał się na kanale "Stop Cham" na YouTube widzimy policjantkę, która postanawia mierzyć prędkość kierowców, stojąc na środku jezdni. Po zobaczeniu tego filmiku pojawiła się lawina komentarzy.

Policjantka na środku drogi w Łodzi. Burza w komentarzach
Policjant na środku drogi w Łodzi. Burza w komentarzach (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Do jednego z takich doszło kilka dni temu w Łodzi. Otóż jak dowiadujemy się z opisu filmu, policjantka postanawia mierzyć prędkość kierowców, stojąc na jezdni.

Kontrola prędkości w Łodzi. Pani policjant ma za nic przepisy i bezpieczeństwo. Postanawia mierzyć prędkość kierowców stojąc na jezdni. Bo przecież kilkaset metrów przed nią stoi najprawdopodobniej zepsuta ciężarówka - napisał pod filmem autor nagrania.

Mężczyzna był zdziwiony zachowaniem policji, dlatego postanowił wymienić z nią kilka słów na temat zasad bezpieczeństwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mocne zarzuty pod adresem Tuska. "Zniszczyć pozostałe partie"
Pani policjantka stwierdziła, że ona ma kamizelkę i robi czynności i może stać na środku pasa ruchu. Grzecznie tylko napomknąłem, że to trochę mało bezpieczne i lepiej, żeby stanęła na chodniku, ale ona chyba nadal prowadziła czynności na środku pasa ruchu - dodał mężczyzna.

Nagranie z Łodzi. Internauci komentują

Na profilu "Stop Cham" na Twitterze rozpętała się duża dyskusja. Większość osób uważa, że zachowanie policjantki z Łodzi nie było bezpieczne.

Trzeba wysłać to nagranie na komisariat, w którym pracuje. Komendant powinien zobaczyć ten film - przyznał internauta.

Warto zaznaczyć, że pod względem bezpieczeństwa w Polsce jest coraz lepiej. W 2023 r., po raz pierwszy w historii, Polska odnotowała spektakularny spadek liczby wypadków i zabitych.

Z danych opublikowanych przez GUS wynika, że w I kwartale 2023 r., w odniesieniu do IV kwartału 2022 r., o 20 procent spadła liczba wypadków, o 25 procent liczba zabitych, o 21 procent liczba rannych, zaś liczba kolizji zmniejszyła się o 11 procent.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić