Sam doprowadził do kolizji. Wyszedł z auta, dał się nagrać i uciekł

64

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w Zabrzu. Kierowca forda focusa uderzył w tył samochodu, który zatrzymał się, aby udzielić pierwszeństwa tramwajowi. Następnie mężczyzna wyszedł z pojazdu, był gotów spisać protokół z kolizji, po czym ostatecznie... uciekł z miejsca zdarzenia. "Najgorsze, że w tym czasie wiozłem niepełnosprawne dziecko do ośrodka i powiedziałem o tym sprawcy" - przekazał poszkodowany kierowca.

Sam doprowadził do kolizji. Wyszedł z auta, dał się nagrać i uciekł
Sam doprowadził do kolizji. Wyszedł z auta, dał się nagrać i... uciekł! (YouTube)

Nagranie z zajścia, które miało miejsce 4 września w Zabrzu opublikował popularny kanał youtube'owy "Stop cham". Widzimy na nim, że kierowca pierwszego samochodu zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa tramwajowi.

Mężczyzna jadący fordem focusem najwidoczniej zagapił się, bo uderzył w tył poprzedzającego go auta.

Sam doprowadził do kolizji. Wyszedł z auta, dał się nagrać i... uciekł!

"Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że obaj wysiedliśmy z samochodów, ja zrobiłem zdjęcia od razu na miejscu zdarzenia" - przekazał poszkodowany kierowca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zalane wioski w Grecji. Ponad 800 ewakuowanych osób

Obaj panowie umówili się, że zjadą z drogi na bok, aby nie utrudniać ruchu. Wtedy mężczyzna z focusa wykonał zaskakujący manewr.

Mężczyzna, zamiast zjechać na bok i spisać protokół z miejsca zdarzenia, wsiadł do samochodu i uciekł. "Najgorsze, że w tym czasie wiozłem niepełnosprawne dziecko do ośrodka i powiedziałem o tym sprawcy. Ale jak widać nic to nie zmieniło" - dodał poszkodowany kierowca.

Jak podkreślił, mógł gonić kierowcę forda focusa, ale ważniejszy dla niego jest syn niż "kawałek blachy na czterech kółkach". Ojciec niepełnosprawnego dziecka poniósł jednak spore straty finansowe, gdyż dostosowanie pojazdu do przewozu wózka inwalidzkiego kosztowało niemal 55 tys. zł.

Administrator konta "Stop cham" poinformował, że na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego podany samochód z takim numerem rejestracyjnym nie posiada OC, choć "to o niczym nie świadczy". "Autor nagranie zgłosił szkodę z AC z regresem dla sprawcy" - podsumowano.

Zobacz także: Doprowadził do kolizji, dał się nagrać i uciekł #1210 Wasze Filmy
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić