aktualizacja 

Wyskoczył z auta. Wtedy usłyszał: Mam nagranie z kamerki. Oto reakcja

338

Na kanale "Stop Cham" na YouTube pojawił się kolejny filmik, który rozgrzał internautów. Obaj mężczyźni tłumaczyli się, że mają nagranie z kamerki samochodowej i wyślą je policji. O co poszło?

Wyskoczył z auta. Wtedy usłyszał: Mam nagranie z kamerki. Oto reakcja
Awantura na drodze. Pojedynek na kamerki uchwycony w sieci (YouTube)

Nerwowe zachowania uczestników ruchu drogowego to codzienność w naszym kraju. Czas jest ważny tylko wtedy, kiedy siedzi się komuś na zderzaku. Potem jest go nadmiar, by hamować i udawać drogowego szeryfa.

Kanał "Stop cham" od lat publikuje nagrania niebezpiecznych sytuacji na drogach. Prywatni użytkownicy przesyłają administratorom nagrania z kamer samochodowych i miejsc, w których byli świadkami niebezpiecznych lub nieprzyjemnych sytuacji na drogach.

Na ostatnim filmie widzimy sytuację, w której mężczyzna kierujący citroenem włączył się do ruchu, czym wymusił ostre hamowanie na autorze nagrania. Kilka chwil później oba samochody zatrzymały się i doszło do konfrontacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weszli do pomieszczenia ukrytego w szafie. Niecodzienne odkrycie w Nowym Targu
Mam nagranie z kamerki samochodowej, będziesz się tłumaczył policji - mówił autor nagrania. - Ja też mam kamerkę w aucie, zarówno z tyłu jak z przodu - odpowiedział kierowca.

Z opisu filmu dowiadujemy się, że całe zdarzenie miało miejsce w czwartek (18 kwietnia) przed południem (nazwy miasta nie ujawniono).

Kierujący Citroenem o nr. ... wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej (ul. Mochtyńska) dopuścił się wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po całym zajściu wysiadł z auta aby oznajmić mi, że to moja wina, bo za szybko jechałem. Na wstępie poinformowałem go, że w aucie mam kamerę tak, aby ostudzić jego zapędy, więc obyło się bez wyzwisk. Przerażające jest, jak ludzie na siłę szukają u innych winy swoich błędów - czytamy w opisie filmu.

Internauci komentują agresję drogową

Autor nagrania nie zdobył jednak głosów internautów. Wręcz przeciwnie - wielu z nich stwierdziło, że nie dziwią się reakcji drugiego kierowcy.

Ograniczenie 50, jedzie 120, chłopie odpuść sobie jazdę zanim zrobisz komuś krzywdę... - podkreśla internauta. - Panie nagrywający, następnym razem proszę jechać w tej sytuacji minimum 130km/h, wtedy zasięg pana pierwszeństwa będzie jeszcze większy - właściwie pierwszeństwo będzie domyślne - ironizuje kolejna osoba.
Zobacz także: Wymuszenie pierwszeństwa vs prędkość - pojedynek na kamerki #1468 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić