aktualizacja 

Ada z "Rolnik szuka żony" zapytana o Manowską. Nie zawahała się odpowiedzieć

8

Letni sezon ślubny w pełni. Popularna uczestniczka programu TVP jest na fali wznoszącej dzięki skrupulatnemu relacjonowaniu w sieci swojego wesela i przygotowań do niego. Teraz odpowiada na liczne pytania fanek.

Ada z "Rolnik szuka żony" zapytana o Manowską. Nie zawahała się odpowiedzieć
Ada Tyszka w dniu ślubu (Licencjodawca, Wojciech Wojtkielewicz)

Ada miała zaledwie 20 lat, gdy zgodziła się być przez całe życie z poznanym mniej niż pół roku wcześniej rolnikiem. Choć ta decyzja wydaje się pochopna, dziś wszyscy trzymają kciuki, by Ada i Michał zaprzeczyli statystykom i wytrwali w małżeństwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Adrianna Tyszka (szybko zmieniła nazwę profilu na Instagramie po ślubie) z nieukrywaną radością dzieliła się przygotowaniami do tego ważnego dnia w sieci, gdzie obserwuje ją ponad 80 tys. fanek. Relacjonowała wieczór panieński, kupno zaproszeń, wybór dekoracji i sukni.

Na weselu rolników obecna była ogólnokrajowa agencja fotograficzna, pisały o nim wszystkie kolorowe tygodniki. W ostatni weekend młoda para była w studio "Pytania na śniadanie", gdzie kolejny raz opowiedzieli o weselu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ada wie, że teraz ma "swój czas", więc kuje żelazo, póki gorące. Na instagramowym profilu urządziła sesję pytań i odpowiedzi, zaznaczając, że nie odpowie niestety na wszystkie. Zdecydowała się jednak poruszyć kwestię, o której pisaliśmy jakiś czas temu. "Wielką nieobecną" podczas tego ważnego dla rolników dnia była Marta Manowska.

Było to o tyle zaskakujące, że gościła kilka tygodni temu na weselu Pawła i Marty Bodziannych. Bawiła się także na ślubach innych par, które poznały się dzięki "Rolnik szuka żony". Tymczasem, gdy Ada i Michał przysięgali sobie miłość i wierność w kościele, ona odpoczywała w warszawskich knajpkach. Dociekliwe fanki pary nie mogły o to nie zapytać.

"Była przez nas zaproszona, ale przeprosiła nas i napisała, że jej nie będzie" - napisała Ada z uśmiechem.

Możliwe, że teraz, gdy trwają zdjęcia do 10. sezonu "Rolnik szuka żony", ten weekend był rzadką okazją dla Manowskiej, by odpocząć bez żadnych obowiązków. Zważając na to, jak wiele par z programu bierze ślub, bycie na każdym z nich, brzmi jak wyzwanie.

Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić