Agata Młynarska ma poważne problemy. "Choroba postanowiła pokazać, na co ją stać"

88

Agata Młynarska opuściła słoneczną Hiszpanię, gdzie spędziła ponad pół roku, i wróciła do Polski. Niestety jest to podyktowane poważnymi problemami dziennikarki. Młynarska podupadła na zdrowiu.

Agata Młynarska ma poważne problemy. "Choroba postanowiła pokazać, na co ją stać"
Agata Młynarska (Instagram)

W październiku 2020 roku Agata Młynarska udała się z mężem do Hiszpanii. Początkowo mieli tam spędzić tylko dwa tygodnie. Ostatecznie jednak zdecydowali się wydłużyć pobyt w niezwykłym miejscu do... przeszło pół roku!

W tym tygodniu Młynarska w końcu wróciła do kraju. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych.

Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać - przekazała cytowana przez "Super Express".

Na co cierpi Agata Młynarska?

"SE" przypomina również, że Młynarska boryka się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. To przewlekłe schorzenie zapalne przewodu pokarmowego.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował - zaznaczyła dziennikarka.

Agata Młynarska będzie leczyć się w Polsce. Wspomniane źródło podaje, że po powrocie do kraju zdążyła już zaszczepić się przeciw COVID-19, odwiedzić dentystę, a także umówić wizytę u gastrologa.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić