Agata Młynarska szczerze o seksie. Opisała swoje pierwsze zbliżenia

41

Agata Młynarska szykuje się do udziału w programie "Bez tabu" na antenie TVN Style. Dziennikarka nie ukrywa, że zamierza poruszać bardzo trudne tematy. Już w jednym z ostatnich wywiadów zdecydowała się na szczere wyznania.

Agata Młynarska szczerze o seksie. Opisała swoje pierwsze zbliżenia
Agata Młynarska (akpa)

Agata Młynarska jest osobą, która uważa, że rozmawiać można o absolutnie wszystkim. Chętnie porusza "niewygodne" tematy. Ostatnio postanowiła zająć się kwestiami związanymi z ludzką seksualnością. Będzie o tym mówić na antenie TVN Style w programie "Bez tabu".

Warto poznać różne odcienie miłości. Będę pokazywała seks ludzi z niepełnosprawnościami, a także seks ludzi po zmianach płci. To są bardzo intymne i osobiste sprawy, ale myślę, że warto dać prawo tym ludziom, by ich lepiej poznać - podkreśliła podczas wywiadu dla "Super Expressu".

Młynarska stwierdziła również, że edukacja seksualna jest bardzo istotna. Właśnie dlatego zamierza krążyć wokół tego tematu.

Agata Młynarska wspomina. "Co taki dzieciak może wiedzieć?"

W trakcie rozmowy z "SE" Młynarska odniosła się również do tego, co przydarzyło jej się w przeszłości. Przywołała swoje doświadczenia intymne.

Znam mnóstwo empatycznych mężczyzn. Z jednym z nich nawet udało mi się stworzyć bardzo fajny i szczęśliwy związek, oparty również na tym, że potrafimy zrozumieć potrzeby swojego partnera. Być może nam się to przydarzyło, dlatego, że spotkaliśmy się jako dojrzali ludzie. Swoje pierwsze małżeństwo i proces satysfakcji wspominam jako prawie niemożliwy. Miałam 16 lat, jak poznałam mojego męża, wyszłam za niego, jak miałam 18. Co taki dzieciak może wiedzieć, co jest dla niego fajne, a taki chłopak, jak zrobić sobie i kobiecie przyjemność, jak kobieta jest jeszcze dzieckiem? Ale takie były czasy - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić