Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Agnieszka Dygant ostro skrytykowana. "Usta jak ryba"

37
Podziel się:

Agnieszka Dygant cieszy się sporą popularnością, którą przyniosła jej przede wszystkim rola Franciszki Maj w serialu "Niania". Jej ruchy w sieci śledzi mnóstwo osób. Ostatnio celebrytka przyjęła sporą porcję krytyki.

Agnieszka Dygant ostro skrytykowana. "Usta jak ryba"
Agnieszka Dygant (Instagram)

Agnieszka Dygant zagrała nie tylko w "Niani". Występowała również w takich serialach jak "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy też "Wiedźmin".

Poza tym ma na swoim koncie role w popularnych filmach. Mogliśmy ją zobaczyć w następujących produkcjach: "Tylko mnie kochaj", "Botoks" "Kobiety mafii", a także "Pitbull. Nowe porządki".

Dygant zyskuje na popularności również dzięki roli w "Listach do M.". W tym filmie gra jedną z głównych ról - wciela się w postać Kariny Lisieckiej.

Agnieszka Dygant w ogniu krytyki

Generalnie Dygant ma wielu fanów i cieszy się przychylnością wielu osób. Aktorka pielęgnuje kontakty z internautami. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych.

Ostatnio opublikowała krótkie nagranie ze studia "Dzień Dobry TVN". Internauci zaniepokoili się jej wyglądem. Zwrócili uwagę na twarz, a konkretniej na usta aktorki i jej kości policzkowe.

Ale usta jak ryba bul bul. Większych się nie dało? Co za twarz... - tak brzmi jeden z komentarzy.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
Ania
11 miesięcy temu
Wyglada tragicznie!
Meg
12 miesięcy temu
Przed chwilą zobaczyłam ja w telewizji. Jestem w głębokim szoku i już nie chodzi tylko o usta , ale cała twarz .....takiej złej zmiany dawno nie widziałam .Poliki dosłownie napompowane, a to już nie dzieje się za sprawą aparatu na zębach jak twierdzi tylko ewidentnie nawet laik widzi, że nieudany zabieg
Bruner
12 miesięcy temu
Skandalicznie się zrobiła ona ma gorsze usta niż co niektóre mają wargi sromowe tragedia rozpusta jak to wchodzić w takie usta należy zrobić postępek i językiem wchodzić w pępek
Aga
12 miesięcy temu
Uważam że wygląda dobrze i to wystarczy więcej naprawdę nie musi nic poprawiać
Olgierd
12 miesięcy temu
Chciałem skomentować , ale .. brak mi słów
Olgierd
12 miesięcy temu
Chciałem skomentować , ale .. brak mi słów
Olahub
12 miesięcy temu
My zwykli ludzie nie jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania "spuchniętych" gwiazd. Oni są poddani prawie wszyscy tym zabiegom i to jest dla nich normalne. To my dla nich wyglądamy "dziwnie". Oni tego nie widzą. To tak jak ktoś raz zrobi sobie usta to po jakimś czasie mówi, że ma małe bo oko jest przyzwyczajone do tego obrazu. Dla mnie za dużo tego wszystkiego. Jako aktora to bardzo ją lubię.
Ojojoj
12 miesięcy temu
Lody byłyby super
Smieszne
12 miesięcy temu
JOKER...autentycznie
Olo
12 miesięcy temu
Lubię ją. Ale rzeczywiście oglądając w ddtvn bylam w szoku. Okropne usta, nawet glos jakby inny.
.Z.
12 miesięcy temu
Lepiej już być taką, jaką Cię Pan Bóg stworzył. Po latach może się takie poprawianie urody odbić na zdrowiu. Pani Agnieszka jako "Niania" miała piękno jedyne w swoim rodzaju.
Tomcio
12 miesięcy temu
Co ona zrobiła nigdy nie była ładna ale teraz to koszmar
Emi
12 miesięcy temu
Tak jakby Demi Moore ....chyba ten sam lekarz
florek
12 miesięcy temu
wydaje mi się,że to jednak aktorka.celebryci to majdany,jole,dudy agaty i inne
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić