Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Bezlitosne słowa o Kaczyńskim. "Niech się boi"

143
Podziel się:

Trwają protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. Jedną z liderek strajków jest Marta Lempart, która wprost wypowiada się na temat prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - On jest przerażony i bardzo dobrze, niech się boi - powiedziała w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Bezlitosne słowa o Kaczyńskim. "Niech się boi"
(Getty Images)

Strajk Kobiet nie daje za wygraną. Kobiety protestują po tym, jak postanowiono zaostrzyć przepisy antyaborcyjne. Dają rządzącym jasno do zrozumienia, że nie popierają podejmowanych ruchów.

Jedną z liderek Strajku Kobiet jest Marta Lempart. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" przekazała, że na pewnym etapie na pewno jej zabraknie.

Władza próbuje różnych technik, więc to się też wydarzy - dodała.

Lempart o protestach pod domem Kaczyńskiego

Marta Lempart odnosiła się też do protestów pod domem Jarosława Kaczyńskiego w Warszawie. Wyjaśniła, że najpierw "Kaczyński wybrał się pod domy nas wszystkich". Po chwili dodała, że "to jest odpowiedź".

On jest przerażony i bardzo dobrze, niech się boi - podsumowała, cytowana przez "Rzeczpospolitą".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(143)
sdres
rok temu
Zasłużył sobie na to - NIECH SIĘ BOI DO KOŃCA SWOICH DNI !!!
EWA
rok temu
No to moze Po niech wroci, ludzie, to dopiero by bylo prawdziwe sredniowiecze, zeby tylko PIS istnialo, wiem dobrze co sie dzialo za rzadow PO, nigdy wiecej prosze.
Miś Uszatek
rok temu
Pamiętajcie Przestraszony zwierzę w matni jest bardzo niebezpieczne .Jest zdolne do czynów niewyobrazalnych a jak jeszcze jak w tym przypadku(dzieli i rządzi ,i ma pod sobą cały aparat ucisku i niby prawa ) posunąć się może a właściwie to się posunie (bo kto mu zabroni)nawet więcej paru się jeszcze dołączy.
Mik
rok temu
Wincyj całej prawdy i poinstruowanych zza Odry mediów. Wincyj tych dziennikarzy, tych komentatorów, którzy karierę zawodową zaczynali w Stanie Wojennym, a po 1989 obsadzili wszystko starannie dobranymi i sprawdzonymi kadrami, gdy gruba krecha i postkomuna budowały państwo teoretyczne, pieczołowicie tez dobierali i wychowywali następne pokolenia obiektywnych dziennikarzy, którzy zachwycali się III RP. Wincyj tych elyt, aktorów, celebrytów, którzy tak pouczają Polaków, które się zaszczepiły poza kolejnością? Świetnie wiedzieli, gdzie były i kto rozdawał konfitury medialne po 1989. A, naiwni młodzi się komentarzami tych środowisk w dalszym ciągu zachwycają. Wincyj tych dziennikarzy i komentatorów, którzy praktykowali w tych mediach swój dziennikarski warsztat, głosząc całą prawdę 24 godziny na dobę od rana do wieczora. Teraz te kadry - często po zwolnieniu z TVP w 2015 - stworzyły kolejne obiektywne media i portale internetowe, które różnią się tylko nazwą i dalej ogłupiają Polaków? Wincyj Pani Lampert, Kaza, Miśka, Jachiry, Liza, Bola, TwJohna i Bogusława, Dużego Romea, stokrotki, Carexa, Urbana, sokuzburaka, gazety. Resortowi są zachwyceni, chłopcy z wsi, elyty, budowniczy państwa teoretycznego takich mediów oczekują. Ci młodsi i naiwni często żyją w tym zakłamanym i wirtualnym światku całej prawdy, światku mediów państwa teoretycznego, karmiąc się tym, co im ten "nowoczesny" świat medialny, a raczej tzw. mainstream wciska podstępnie do ich zakodowanych głów, mówiąc o samodzielnym myśleniu, a zarazem wytyczając określony, dobrze przygotowany schemat, według, którego należy właściwie postępować i myśleć.
Primo?
rok temu
A co z wrakiem sześć lat mija i cisza Panie Jarku ani me ani na w sprawie. Hmmm. Na rękę wam ta katastrofa A może i ją tam maczaleś?
Ziomek
rok temu
Skończą się immunitety i kiedyś prezes będzie musiał beknąć.
Pytanie
rok temu
Gdy wprowadzimy aborcję i eutanazje na życzenie, będziemy zabijać niepełnosprawnych i starców i gdy już zalegalizujemy małżeństwa homoseksualistow to już nie będziemy ciemnogrodem i zaściankiem Europy?
kuba
rok temu
mam szczerą nadzielę ,boi się swojej starości bo ta już nadchodzi,niech mu kosmici dadzą dużo zdrowia
Spokojny
rok temu
Myślę, że ludziom puszczą nerwy i Kaczy wróg narodu w pewnym momencie zostanie rozliczony.
Tomek1975
rok temu
Dwóch braci bliźniaków. Te same rysy, wygląd, jakże różne życiorysy. Jeden zapisze się w historii jako mąż stanu, tragicznie zmarły Prezydent Polski który przemawiając w sejmie mówił że kompromisu aborcyjnego nie wolno naruszać. Drugi zapisze się w historii jako paranoik który podzielił naród, podeptał konstytucję. Jednemu wystawiliśmy wiele pomników, o drugim będzia na przypominać niechlubna historia kilku lat despotyzmu.
Obserwatorka
rok temu
Bezlitosny cynik. Jeszcze to spotka podziękowanie za taką postawę.
Popieram...
rok temu
opinię Rajmunda Kaczyńskiego, odnośnie Jarosława Kaczyńskiego.
Ja przeprasza...
rok temu
A jak się nazywa, gdy ktoś potrafi miłość, poczuć jedynie do kota, natomiast nienawiść do wszystkich innych???
Joob1
rok temu
J. Bać pis
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić