Agnieszka Dygant ucieka z Warszawy. Nie do wiary, ile wydała

14

Agnieszka Dygant najwidoczniej ma już dość zgiełku wielkiego miasta. Pod koniec zeszłego roku postanowiła wybudować dom na wsi. Postawiła na dość oryginalny projekt. "Super Express" ujawnił, że realizacja pochłonie ogromne pieniądze.

Agnieszka Dygant ucieka z Warszawy. Nie do wiary, ile wydała
Agnieszka Dygant (Licencjodawca, AKPA)

O budowie domu aktorka poinformowała jesienią ubiegłego roku. Dla fanów Agnieszki Dygant taka wiadomość mogła być sporą niespodzianką.

Przyjechałam dziś do swojego domku, który na razie jest tak, jakby w surowym dosyć stanie, ale nie o to chodzi. Jest piękny i w mojej wyobraźni już go widzę, jak będzie cudownie wyglądał - mówiła wyraźnie podekscytowana Agnieszka.

Dom jest jeszcze w stanie surowym, ale już wiadomo, że będzie to bardzo luksusowa posiadłość. "Szczególną uwagę zwracają wysunięte względem parteru piętro oraz ogromne okrągłe okno na poddaszu, które wychodzi na ogród. Będzie także wyjątkową dekoracją domu. Wygląda na to, że Agnieszka na wszystko chce mieć oko" - podkreśla "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na ratunek Karpatom! Aktywiści zwracają uwagę na poważny problem

Dziennik zaznaczył również, że celebrytka bardzo często pojawia się na placu budowy. Efektami prac chwali się natomiast w przestrzeni internetowej.

Jak się przechodzi proces budowy domu, to zaczyna się mieć pojęcie, na czym to wszystko polega. Te ustalenia, decyzje podejmowane z architektem i mężem-wężem - mówi Agnieszka Dygant.

Zawrotna kwota. Tyle Agnieszka Dygant wyda na dom

Śmiało można stwierdzić, że Agnieszka Dygant mocno zaszalała. Na budowę domu wyda zawrotną kwotę.

Rosnące koszty materiałów przy tak dużej powierzchni sprawiają, że stan surowy zamknięty może kosztować Agnieszkę Dygant ponad 1 mln złotych. Do tego dochodzą koszty wykończenia i urządzenia. Łącznie mówimy więc o co najmniej 2 mln - wyliczyli dziennikarze "Super Expressu".

Cóż, pozostaje tylko czekać na efekty końcowe. "Gniazdko" Agnieszki Dygant na pewno będzie wyjątkowe.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić