Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paww
|

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co myśli o dawnym koledze z planu

13
Podziel się:

Agnieszka Kaczorowska od lat gra w "Klanie". Przez długi czas grała u boku Piotra Swenda, aktora z zespołem Downa. W ostatnim wpisie na Instagramie opowiedziała, z czym nie mogła się pogodzić.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co myśli o dawnym koledze z planu
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co myśli o dawnym koledze z planu (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska swoimi instagramowymi wpisami przeważnie wzbudza mnóstwo emocji. W ubiegłym roku naraziła się Polkom krytykując je, że są zwolenniczkami "mody na brzydotę". Na nic zdały się jej tłumaczenia oraz próba wyjaśnienia, co miała na myśli.

Celebrytka stara się teraz być nieco uważniejsza w swoich obecnych postach i poruszać w social mediach ważne tematy. Agnieszka Kaczorowska od lat grała w "Klanie" u boku Piotra Swenda, aktora z zespołem Downa. Z okazji obchodzonego w poniedziałek Światowego Dnia Zespołu Downa zamieściła na Instagramie swoje przemyślenia na temat pracy z kolegą z obsady. Zaczęła od pochwalenia produkcji za przełamanie tematu tabu.

Serial, w którym gram od dziecka rozpoczął działalność w celu podniesienia świadomości na temat życia osób, przede wszystkim dzieci, z zespołem Downa, angażując do roli Maćka - Piotrka Swenda.

"Bożenka z Klanu" podkreśliła, że praca na planie z Piotrem było dla niej bardzo ważnym doświadczeniem, ponieważ "otworzyło jej serce". Zapewniła, że nigdy nie rozumiała docinek innych dzieci w kierunku jej kolegi i nie dostrzegała odmienności serialowego Maćka.

Graliśmy razem, bawiliśmy się razem w przerwach, niewiele nas różniło, a wiele łączyło. Będąc małą dziewczynką, a potem nastolatką, nie rozumiałam docinek rówieśników na temat Piotrka i jego odmienności, bo dla mnie był to po prostu równy kolega. To niesamowicie otworzyło serce, serce tej małej dziewczynki ze zdjęcia.
Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska poucza: "Jedząc zwierzęta, które zostały zabite, jemy ich emocje"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Nemeczek
8 miesięcy temu
Świat osób z zespołem Downa najpełniej i najjaśniej pokazuje Kossakowski. Pragnę osobiście uścisnąć Mu dłoń
Abdul Hosni R...
8 miesięcy temu
I want to fuck her clit:))
edward
8 miesięcy temu
prawdziwe mistrzostwo powiedzieć setki słów a jednak nic nie powiedzieć
Sio
9 miesięcy temu
Wraz z pojawieniem się sympatycznego Maćka w serialu, nasiliły się prześladowania dzieci z zesp. D. Przezwisko "daułn" stało się powszechne. Dzieci bez opieki są podłe i zachowują się jak wataha wilków.
vian
9 miesięcy temu
A rączki już umyła?
Co się stało?
9 miesięcy temu
🤣.
Kazia Kazia
9 miesięcy temu
Pani Agnieszko , to wszystko zależy od wychowania . Jak rodzice dobrze wychowują dzieci to każdy zrozumie że z choroby nie ma co się śmiać . Dokuczają i wyśmiewają się tylko źle wychowane bachory . Pani rodzice powinni być dumne , a pani powinna im podziękować za dobre wychowanie
Miki
9 miesięcy temu
Dużo pździerza do stolicy się zjechało po 90 i wynalazki kunice ,pługi,gleby,zboża i innej maści plebs.
Prorok
9 miesięcy temu
Zwieracz puszcza ze wzruszenia
Pezary Cazura
9 miesięcy temu
A ciekawe czy pakował??:))
ggggg
9 miesięcy temu
nie "od lat grała" tylko "od lat gra" albo "przez lata grała"
Maciek
9 miesięcy temu
Niech ona lepiej już się nie wypowiada,jestem wewnętrznym estetom i razi mnie jej zaniedbanie swojego wewnętrznego ja,przy jednoczesnym upiększaniu zewnętrznej"urody?"
I tyle
9 miesięcy temu
Bożenka z klanu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić