Agnieszka Włodarczyk w ogniu krytyki. "Głupota i brak empatii"

263

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk zderzyła się z lawiną negatywnych komentarzy. Wszystko dlatego, że po raz kolejny postanowiła wyjechać na wakacje. "Długo na mrozie nie wytrzymałam" - pisze celebrytka.

Agnieszka Włodarczyk w ogniu krytyki. "Głupota i brak empatii"
Na zdjęciu: Agnieszka Włodarczyk (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka. To jej jednak nie przeszkadza w odbywaniu kolejnych podróży. Niedługo po powrocie z Bali ponownie uciekła z Polski.

Długo na mrozie nie wytrzymałam - pisze na Instagramie.

Do wpisu dorzuciła bardzo gorącą fotkę. Wyeksponowała na niej swoje krągłości. Nie to jednak jest przedmiotem dyskusji internautów. Instagramowicze krytykują celebrytkę za to, że wyruszyła na wakacje w ciąży i to jeszcze w dobie pandemii koronawirusa.

Internauci uderzają we Włodarczyk

Trochę głupota i brak empatii podróżować teraz - tak brzmi jeden z komentarzy pod fotką Włodarczyk z wakacji.

Ktoś też napisał, że weźmie przykład z Agnieszki. "Nie, nie bierz, pomyśl o innych, nie o sobie" - tak brzmiała odpowiedź.

Z drugiej strony pojawili się też tacy, którzy stanęli w obronie Włodarczyk. "Super! Dzidziuś będzie szczęśliwy, mając tak aktywnych i szczęśliwych rodziców", "niech dzidzia już podróżuje, bo pewnie rodzice od małego będą go ciągać po świecie" - piszą internauci.

Jak łatwo zatem zauważyć, ludzie różnie podchodzą do wycieczek Włodarczyk. Ona jednak raczej nie przejmuje się krytyką. W komentarzach poleciła wszystkim takie wypady, bo - jak zauważa - przynoszą one dużo witaminy D.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić